دیدار رئیس و پرسنل درمانگاه تامین اجتماعی پلدختر با نظری رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان


پاعلم 1399/11/29 دقیقه مطالعه
iOS 14

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ ظهر روز چهارشنبه دکتر ستاری رئیس درمانگاه تامین اجتماعی به همراه جمعی از پرسنل این درمانگاه جهت تبریک به خاطر انتصاب علی نظری به عنوان رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدختر با وی دیدار کردند.

رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدختر در این دیدار که در اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان انجام گرفت با اشاره به نقش موثر فرهنگ به عنوان زیربنای جامعه و اساس همه ادارات گفت:بین فرهنگ و سلامت عمومی در جامعه یک رابطه مستقیم وجود دارد و به همین دلیل لازم است فرهنگ نظافت عمومی در جامعه نهادینه شود که در این راستا اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدختر این موضوع را به عنوان یک ایده مهم در جلسات فرهنگ عمومی شهرستان در دستور کار قرار خواهد داد.
علی نظری با اشاره به لزوم ارتقا فرهنگ عمومی در عرصه سلامت، افزود: شیوع کرونا نشان داد که بحث فرهنگ تا چه حد به رشد سلامت عمومی مرتبط است و‌بدون شک جامعه ای که ملزومات بهداشتی و حوزه سلامت را رعایت کند جامعه ایی سالم خواهد بود و کمتر آسیب می بیند.

همچنین دکتر ستاری رئیس درمانگاه تامین اجتماعی در این دیدار برای همکاری در زمینه برنامه فرهنگی مربوط به حوزه سلامت عمومی توسط اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر قول مساعد داد.

پایگاه خبری پاعلم – حجت بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

1 + هشت =

0 دیدگاه