درباره ما

مدیریت 1396/01/20

(پایگاه خبری پاعلم)

مدیر مسئول و صاحب امتیاز: احمد بساطی نظری

سردبیر: حجت بساطی زاده

خبرنگار: میلاد بساطی نظری

خبرنگار: علی بساطی نظری

تلفن: ۰۶۱۴۲۶۳۶55۹ – ۰۶۶۳۲۲۶۰۰۹۴ – ۰۹۱۶۹۸۴۶۱۲۸

پست الکترونیک: info [at] paalam [dot] ir

آدرس: لرستان – شهرستان پلدختر – دهستان پاعلم (پل تنگ) – خیابان امام خمینی (ره) – نبش کوچه شهید ماشاله عزیزی – پلاک 8

کد پستی: 6853115619

پایگاه خبری پاعلم فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ تحت دامنه paalam.persianblog.ir شروع و در بهمن ماه ۱۳۸۹ با دامنه paalam.ir فعالیت خود را به صورت رسمی تا به امروز ادامه داد.

کلیه حقوق مربوط به این سایت متعلق به پایگاه خبری پاعلم می باشد.

 

معرفی کوتاه پایگاه خبری پاعلم

پایگاه خبری پاعلم فعالیت خود را از سال ۱۳۸۶ تحت دامنه paalam.persianblog.ir شروع و در بهمن ماه ۱۳۸۹ با دامنه paalam.ir فعالیت خود را به صورت رسمی تا به امروز بدون حتی یک ساعت قطعی ادامه داد. در سال 1394 موفق به دریافت نشان ملی طلایی رسانه های دیجیتال و همچنین در سال 1397 علاوه بر دریافت مجوز رسمی از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد اسلامی موفق به کسب رتبه اول جشنواره ملی وب ایران شد. پایگاه خبری پاعلم در رتبه بندی جستجوگرهای بین المللی وب در رتبه نخست جستجوگر گوگل، بینگ و یاهو در بین پایگاهای خبری شهرستان پلدختر قرار دارد.

از مهمترین برنامه های پایگاه خبری پاعلم در طی فعالیت چند ساله خود، معرفی و اطلاع رسانی رویدادهای خبری شهرستان پلدختر در فضای مجازی باتوجه به گسترش فناوری های نوین و توسعه زیرساخت های ارتباطی کشور و رشد ضریب نفوذ اینترنت همراه در بین جامعه و لزوم استفاده از بسترهای رسانه ای آنلاین جهت بهره برداری و استفاده مردم این خطه از فضای مجازی سالم بود که تا امروز در این جهت گام های مثبتی از جمله پخش زنده رویداد های ملی و مذهبی (دهه فجر – ایام محرم) در پلتفرم های مختلف از جمله دسکتاپ و تلفن همراه، معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و همچنین پوشش اخبار محلی و غیره توسط این پایگاه خبری در فضای مجازی برداشته شده است.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با paalam.ir [at] gmail [dot] com مکاتبه نمایید.

پاعلم, لرستان - پلدختر 6853115619{gps}

Choose a style: