بازدید رییس فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر از کتابخانه علامه جزایری

28 بهمن 1399
علی نظری ترکارانی - اسماعیل میخک بیرانوند

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ صبح روز سه شنبه علی نظری ترکارانی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدختر در حاشیه دیدار با اسماعیل میخک بیرانوند رییس کتابخانه های عمومی پلدختر از کتابخانه علامه جزایری بازدید کرد.

علی نظری رئیس فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر در حاشیه این بازدید ضمن حمایت از برنامه های اداره کتابخانه های عمومی شهرستان، گفت: شهرستان تاریخی پلدختر از جایگاه فرهنگی ویژه ایی در استان برخوردار است که نیازمند ارتقا هرچه بیشتر در این زمینه است.

نظری با اشاره به نقش موثر کتاب در ارتقا فرهنگی جامعه ، افزود: بدون شک رشد فضای کتابخانه های و سرانه مطالعه بر ارتقاء فرهنگ موثر است و تلاش می کنیم با اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برنامه های مشترک و موثری را برای رساندن پلدختر به جایگاه واقعی اش از لحاظ فرهنگ اجرا کنیم.

همچنین رییس کتابخانه های عمومی شهرستان پلدختر نیز در حاشیه این بازدید با اشاره به آسیب های کرونا به حوزه کتاب و کتاب خوانی گفت: در طی این مدت که شاهد شیوع کرونا بوده ایم فعالیت های فرهنگی متعددی داشته ایم.

میخک بیرانوند با بیان اینکه تاکنون نزدیک به ۴۰۰ برنامه با توجه به شیوع کرونا اجرا کرده ایم، افزود: مسابقات فرهنگی به مناسبت های مختلف، ویژه برنامه لایو اینستاگرام، معرفی کتاب، معرفی اداب وسنن مفاخر و نویسندگان بومی، برگزاری مسابقات نقاشی، جشنواره رضوی، معرفی بازی های بومی و محلی و دهها برنامه متنوع فرهنگی دیگر در بستر فضای مجازی طی این مدت برگزار شده است.

 

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

0

دیدگاه شما

20 + 2 =

بدون دیدگاه

logo-samandehi

پلدختر