اولین رزمایش همدلی استانی خانه مطبوعات لرستان انجام شد


پاعلم 1400/02/23 دقیقه مطالعه
اولین رزمایش همدلی استانی خانه مطبوعات لرستان انجام شد

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیر عامل خانه مطبوعات لرستان گفت: با تلاش خانه مطبوعات و رسانه‌های لرستان و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان اولین رزمایش همدلی در سال ۱۴۰۰ برگزار شد.

محمدناصر بهاری، امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر اظهار کرد: در راستای اهداف تعیین شده این خانه، اولین رزمایش همدلی با همکاری و مساعدت دستگاه‌های ذیربط در سطح مرکز استان و ۹ شهر دیگر برگزار شد.

وی گفت: در شرایطی که ویروس منحوس کرونا تمام اقشار مختلف جامعه را تحت تاثیر قرار داده است و با عنایت به  فرا رسیدن عید سعید فطر مجالی پیش آمد تا این رزمایش انجام و بسته‌های معیشتی بین حدود ۳۵۰ نفر توزیع شود.

بهاری افزود: جا دارد صمیمانه از کمک‌های بی‌دریغ حامد ویسکرمی، مدیرکل ستاد اجرایی حضرت امام (ره) در لرستان تشکر و قدردانی کنم، مسلما بدون کمک‌های ایشان این رزمایش به سرانجام نمی‌رسید.

مدیرعامل خانه مطبوعات لرستان ادامه داد: باید از همکاری ریاست جهاد کشاورزی لرستان و شرکت شیر پگاه که در این رزمایش همراه ما بودند تشکر کنم.

وی ادامه داد: این مدیریت و اعضاء هیأت مدیره خانه از ابتدای سال جدید تمام تلاش خود را در راستای اهداف ترسیم شده برای سال ۱۴۰۰ بکار بسته و در صدد است تا با ایجاد و تقویت ساختارهای قانونی خانه، فضایی مناسب برای فعالیت‌های رسانه‌ای بوجود بیاورد.

بهاری افزود: ما بدور از هیاهوهای فضای مجازی بدنبال خدمت به همکاران رسانه‌ای هستیم.

مدیرعامل خانه مطبوعات لرستان افزود: خانه مطبوعات، متعلق به همه اصحاب رسانه و با سلایق مختلف است و ما پذیرا همه و در خدمت این دوستان هستیم.

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

دو + 13 =

0 دیدگاه

Choose a style: