۲میلیارد تومان تجهیزات برای سالن دوومیدانی خرم‌آباد خریداری شد


پاعلم 1400/08/22 دقیقه مطالعه
۲میلیارد تومان تجهیزات برای سالن دوومیدانی خرم‌آباد خریداری شد


“سیاوش سپهوند” روز شنبه در حاشیه بازدید وزیر ورزش و جوانان از سالن دوومیدانی شهید ناصر کریمی خرم آباد در گفت و گو با ایرنا  اظهار داشت: در بازدید امروز وزیر ورزش و جوانان از سالن دومیدانی خرم آباد مشکلات و نواقص این سالن مورد بررسی قرار گرفت. 

وی با اشاره به اینکه این مجموعه در سطح غرب کشور بی‌نظیر است، یادآور شد: امیدواریم که با نصب تجهیزات تخصصی بتوانیم در فصل سرما در سطح استعدادیابی تلاش‌های خوبی در استان و حتی استان‌های غرب نشین صورت گیرد.

رییس‌ استعدادیابی فدراسیون دوومیدانی کشور خاطرنشان کرد :این سازه در غرب کشور بی‌نظیر است و ما می‌توانیم در صورتی که نواقص آن برطرف شود، اردوهای ملی و منطقه‌ای را در این سالن برگزار کنیم.

رییس هیات دوومیدانی استان لرستان همچنین گفت: با برطرف کردن مشکلات این سالن امیدواریم که شاهد حضور ورزشکاران دو ومیدانی استان لرستان در رشته اول المپیک در سطح کشور باشیم.

وی گفت: هم اکنون شرایط برگزاری مسابقات کشوری در این سالن وجود ندارد  اما با تجهیزات و وسایل تخصصی که خریداری شده می توانیم این سالن را در آینده نزدیک جهت برگزاری مسابقات آماده کنیم.

سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان برای بازدید از طرح های ورزشی و افتتاج چند طرح در این استان سفر یکروزه ای به لرستان داشتند.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

8 + چهار =

0 دیدگاه

Choose a style: