یک میلیون و ۶۲۰ هزار دُز واکسن کرونا در لرستان تزریق شد


پاعلم 1400/08/03 دقیقه مطالعه
یک میلیون و ۶۲۰ هزار دُز واکسن کرونا در لرستان تزریق شد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ “علی فرهادی” روز دوشنبه با اعلام این مطلب به رسانه ها با بیان اینکه تاکنون ۲ میلیون و ۲۳۶ هزار و ۱۳۴ دُز واکسن کرونا وارد لرستان شده است  اظهار داشت: هیچگونه مشکلی برای تامین واکسن کرونا در استان وجود ندارد و افراد دارای شرایط می توانند جهت واکسیناسیون به ۱۲۷ مرکز تجمیعی و بهداشتی درمانی مراجعه کنند.

فرهادی با بیان اینکه مرگ ناشی از کرونا در استان به ۵۰ درصد کاهش رسیده است تصریح کرد: در صورت بی توجهی به لزوم واکسیناسیون افراد و نقض پروتکل های بهداشتی احتمال شروع موج ششم در لرستان وجود دارد.

وی با تاکید بر اینکه تنها راه مبارزه با کرونا واکسیناسیون و رعایت پروتکل های بهداشتی است ادامه داد: در صورت شیوع  موج ششم، شرایط بحرانی در لرستان رقم خواهد خورد بنابراین واکسیناسیون گسترده مانع افزایش تعداد بستری و فوتی می شود.

تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا دوم آبان ماه به ۱۹۰ هزار و ۴۷ نفر رسیده است که ۲ هزار و ۵۷۱ نفر آنان جان باخته اند.

هم اکنون وضعیت کرونایی شهرستان‌ های ازنا، دورود، چگنی، سلسله، دلفان، کوهدشت، الیگودرز و رومشکان زرد و خرم‌آباد، پلدختر و بروجرد همچنان نارنجی می باشد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

سه × 3 =

0 دیدگاه

Choose a style: