یکی از مدعیان قهرمانی چمپیونزلیگ را شکست دادیم


پاعلم 1400/06/28 دقیقه مطالعه
یکی از مدعیان قهرمانی چمپیونزلیگ را شکست دادیم


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ دروازه‌بان لرستانی تیم هندبال دیناموبخارست رومانی می‌گوید: نماینده لهستان یکی از مدعیان قهرمانی جام باشگاه‌های اروپا بوده که این تیم را شکست داده‌اند.

سعید حیدری‌راد در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بازی نخست چمپیونزلیگ برابر تیم لومزا لهستان را توانستیم با نتیجه ۳۲ بر ۲۹ پیروز شویم و گام اول را محکم برداشتیم.

وی با اشاره به اینکه سرمربی تیم دینامو بخارست، سرمربی پیشین بارسلونا است، ادامه داد: این دیدار در واقع می‌توان گفت جدال دو سرمربی تاپ اسپانیایی بود که از بهترین‌های جهان هستند.

حیدری‌راد گفت: از همان اول کنترل بازی در دست ما بود و توانستیم بازی را در دست بگیریم و نیمه اول ۱۶ به ۱۲ به رختکن رفتیم و نیمه دوم که شروع شد کمی آنها نزدیک شدند و بازی پایاپای بود و در ۱۰ دقیقه آخر ما بهتر بودیم و توانستیم بازی را ببریم.

این دروازه‌بان لرستانی گفت: پس از حدود دو سال که تماشاگر در سالن حضور داشتند با انگیزه بیشتری کار کردیم و همه تیم خوب بودند و ۲ امتیاز مهم از یکی از مدعیان قهرمانی چمپیونزلیگ کسب کردیم.

وی با بیان اینکه روحیه اعضای تیم ما بسیار خوب است، خاطرنشان کرد: پنج‌شنبه همین هفته در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا باید در فرانسه به مصاف پاری‌سن‌ژرمن برویم که قطعاً بازی سختی خواهد بود.

حیدری‌راد گفت: در لیگ برتر رومانی نیز سه بازی انجام داده‌ایم که هر سه را پیروز شده‌ایم و امروز(یکشنبه) هم بازی چهارم را پشت سر خواهیم گذاشت.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مسابقات هندبال لیگ قهرمانان اروپا با حضور ۱۶ تیم و در دو گروه در حال انجام است. تیم دینامو بخارست رومانی که دو لژیونر ایرانی‌ را در اختیار دارد در گروه B با تیم‌های بارسلونا اسپانیا، وزپرم مجارستان، زاپوروژی اوکراین، PSG فرانسه، لومزا لهستان، پورتو پرتغال و فلنسبورگ آلمان همگروه است.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

Choose a style: