کلاهبردار ۲ میلیاردی در خرم‌آباد دستگیر شد


پاعلم 1400/04/14 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ رئیس پلیس آگاهی لرستان از کشف یک فقره کلاهبرداری به ارزش دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال و دستگیری متهم در خرم‌آباد خبر داد.

سرهنگ عباس نظری امروز ۱۴ تیرماه، اظهار کرد: در پی اعلام شکایت فردی به پلیس آگاهی لرستان مبنی بر اینکه شخصی با به‌کارگیری روش‌های متقلبانه مبلغ کلانی را از وی کلاهبرداری است، موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در تحقیقات به‌عمل‌آمده توسط مأموران محرز شد فرد شاکی یک واحد آپارتمان ۹۰ متری به مبلغ دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از فردی خریداری می‌کند و مبلغ مورد معامله را به‌صورت کامل پرداخت می‌کند ولی پس از مدتی متوجه می‌شود فروشنده ملک را با قیمت بیشتری به فرد دیگری فروخته است.

رئیس پلیس آگاهی لرستان خاطرنشان کرد: در تحقیقات به‌عمل‌آمده توسط کارآگاهان پلیس آگاهی مشخص شد فروشنده فردی کلاهبردار بوده و ملک مذکور را با تهیه قولنامه جعلی به افراد دیگری نیز فروخته است.

نظری اضافه کرد: در اقدام بعدی مأموران موفق به شناسایی متهم و محل اختفای وی شده و با هماهنگی مقام قضایی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

شش − 3 =

0 دیدگاه