کشف ۱۲۱ دستگاه ماینر در پلدختر


پاعلم 1400/10/24 دقیقه مطالعه
کشف ۱۲۱ دستگاه ماینر در پلدختر


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیر شرکت توزیع برق پلدختر از کشف ۱۲۱ دستگاه ماینر در این شهرستان خبر داد.

محمدطاهر متش‌پور در گفت‌وگو با ایسنا، به تشریح عملکرد و اقدامات مهم صورت گرفته ۹ ماهه سال جاری در واحدهای مختلف توزیع برق شهرستان پلدختر پرداخت و اظهار کرد: مشکلات و کمبودهای تولید برق با شروع سال ۱۴۰۰ حجم کاری و فشار بسیار زیادی به شرکت‌های توزیع برق وارد کرد.

وی ادامه داد: شهرستان پلدختر که یک منطقه گرمسیری است دارای شرایط بحرانی تری بود، برای استان سهمیه‌هایی جهت اعمال خاموشی تعیین و به شهرستان‌ها ابلاغ شد، لذا جهت مدیریت مصرف برق و صرفه‌جویی بهینه و آگاه‌سازی همشهریان کارگروه‌های فنی جهت بازدید از ادارات سطح شهرستان تشکیل و وضعیت مصرفی ادارات مورد پایش و پیگیری قرار گرفت.  

متش‌پور عنوان کرد: همچنین جلساتی با محوریت توزیع برق شهرستان پلدختر و سپاه ناحیه پلدختر برگزار شد و از بسیج کارمندان، کارگری و اصناف دعوت به عمل آمد و با دعوت و حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان در بازدیدهای میدانی در اماکن پرمصرف سعی شد فرهنگ مصرف عمومی و صرفه‌جویی تبیین شود.

مدیر شرکت توزیع برق شهرستان پلدختر عنوان کرد: همچنین در سطح فضای مجازی و رسانه‌های خبری شهرستان پلدختر بصورت مستمر پیام‌های آموزشی مدیریت مصرف و صرفه‌جویی اطلاع رسانی و میزهای خدمتی در سطح نماز جمعه برای اطلاع‌رسانی‌های عمومی برای مردم برپا شد تا با صرفه‌جویی در مصرف برق حداقل خاموشی اعمال شود.

این مسئول گفت: در اوج بحران صنعت برق، جهت مقابله با رمز ارزهای غیرقانونی که از شبکه‌های برق رسانی سوء استفاده می‌کردند بیش‌ از ۴۵ عملیات بازرسی در معیت ضابطین قضایی و اکیپ‌های عملیاتی توزیع برق انجام شد که ضمن ناامن کردن شرایط موجود برای سوء استفاده کنندگان، ۱۲۱ دستگاه ماینر از متخلفین کشف و ضبط و پرونده‌های قضایی جهت سیر مراحل قانونی در دست پیگیری است.

وی افزود: در حوزه بهره‌برداری اقدامات تعمیراتی و پیشگیرانه خطوط فشار متوسط و ضعیف که از اولویت‌های کاری بود ۵۴ کیلومتر از خطوط فشار متوسط و ۲۷ کیلومتر خط فشار ضعیف با اقدامات اصلاحی و تعویض مقره‌های آسیب دیده در نقاط مختلف تعمیر و اصلاح شدند، همچنین تعمیر و سرویس ۱۶۳ دستگاه پست هوایی، جابجایی ۹ ترانس به مرکز سقل، افزایش قدرت چهار ترانس عمومی در سطح شهرستان انجام شد.  

متش‌پور افزود: با توجه به گرمسیر بودن شهرستان پلدختر جهت اصلاح ولتاژ شبکه تب ۲۷۰ ترانس توسط اکیپ‌های بهره‌برداری مورد صلاح واقع شد؛ هشت و نیم کیلومتر شاخه زنی درختان سطح شهر پلدختر با هماهنگی و همکاری شهرداری پلدختر انجام و در زمینه تعمیرات روشنایی معابر ۳۶۸۶ دستگاه چراغ در مناطق مختلف شهری و روستایی به تفکیک ۱۵۶۱ دستگاه چراغ معابر شهری و ۲۱۲۵ دستگاه چراغ معابر روستایی جهت تأمین روشنایی مطلوب مورد تعمیر و سرویس قرار گرفت.  

مدیر توزیع شرکت برق شهرستان پلدختر عنوان کرد: تعدیل ۳۷۱ دستگاه روشنایی معابر بلواری، خیابان‌های اصلی، پل‌ها و میادین انجام گرفت؛ تعدیل روشنایی جهت کاهش مصرف روشنایی معابر با توجه به افزایش مصرف گاز در فصل سرما و صرفه‌جویی در مصرف برق و گاز انجام شد.  

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

سیزده + شانزده =

0 دیدگاه

Choose a style: