» ورزشی » چرا خبیری از هیات‌مدیره پرسپولیس کنار کشید
چرا خبیری از هیات‌مدیره پرسپولیس کنار کشید
ورزشی

چرا خبیری از هیات‌مدیره پرسپولیس کنار کشید

1402/12/11 00


عضو پیشین هیات‌مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس نام بزرگی در فوتبال آسیا دارد و افرادی باید در جایگاه مدیریتی و فنی این باشگاه حضور پیدا کنند که شایسته باشند.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ حسین خیبری که برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری در مجموعه ورزشی شهید شیرودی، محل صندوق اختصاصی جامعه ورزش، حضور پیدا کرده بود، اظهار کرد: این افتخار نصیب من شده تا مدیرعامل باشگاه خیبر باشم و به‌ عنوان یک شهروند وظیفه خود دانستم برای آینده کشور رای دهم.

 مدیرعامل باشگاه خبیر خرم‌آباد افزود: به عنوان یک شهروند انتظار داریم وقتی نمایندگان وارد مجلس می‌شوند به وعده‌هایی که دادند برای رفاه و اعتلای کشور تلاش کنند.

عضو سابق هیات‌مدیره پرسپولیس درباره مشکلات این باشگاه خاطرنشان کرد: دیگر در خدمت باشگاه پرسپولیس نیستم و اخلاقی نیست که بخواهم در خصوص این باشگاه صحبت کنم. زمانی که در هیات‌مدیره باشگاه بودم خیلی اخبار منعکس نمی‌شد ولی همان موقع گلایه‌ها و اعتراض‌هایی بود و نظرات خود را اعلام می‌کردم. وقتی دیدم نظراتی که می‌دهم به‌خوبی مورد توجه قرار نمی‌گیرند ترجیح دادم، استعفا دهم.

او افزود: پرسپولیس نام بزرگی در فوتبال آسیا دارد و افرادی باید در جایگاه مدیریتی و فنی این باشگاه حضور پیدا کنند که شایسته‌اش باشند چون این صندلی، صندلی بزرگی است. ان‌شاءالله مشکلات حل شود و برای این باشگاه آرزوی موفقیت دارم.

انتهای پیام

 
منبع: ایسنا

پایگاه خبری پاعلم – حجت بساطی زاده

به این نوشته امتیاز بدهید!

حجت بساطی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 4 =

  • ×