» خبر » اخبار » پروژه تقاطع غیرهمسطح شهدای جاویدالاثر نتیجه همراهی مردم و مسؤولان است
پروژه تقاطع غیرهمسطح شهدای جاویدالاثر نتیجه همراهی مردم و مسؤولان است
اخبار

پروژه تقاطع غیرهمسطح شهدای جاویدالاثر نتیجه همراهی مردم و مسؤولان است

1403/01/26 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان گفت: همراهی مردم با مسؤولان و همکاری اصحاب رسانه در پروژه تقاطع غیرهمسطح شهدای جاویدالاثر ستودنی بود و ثمره این همدلی، کاری جهادگونه بود که هشت ماه زودتر از موعد مقرر افتتاح شد.

محمدکریم خورشیدوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: پروژه تقاطع غیرهمسطح شهدای جاویدالاثر خرم‌آباد پیوست فرهنگی و محتوایی خوبی داشت.

وی بیان کرد: زمان جنگ، واحدی وجود داشته به نام تعاون و کارش این بود که رزمندگان کوله‌های خود را تحویل می‌دادند و هنگام برگشت از جنگ، کوله‌های خود را تحویل می‌گرفتند. امروز بیش از ۶۰۰۰ کوله در واحد تعاون وجود دارد که صاحبان آنها شهدای جاویدالاثرند. شهدایی که پل ساختند تا ما به این سطح امنیت و سازندگی برسیم و پنجه در پنجه استکبار بگذاریم و بتوانیم در جبهه مقاومت حرف برای گفتن داشته باشیم.

خورشیدوند ادامه داد: تقاطع غیرهمسطح شهدای جاویدالاثر نه‌تنها یک پروژه عمرانی بود، بلکه یک پروژه فرهنگی افتتاح شد، تقاطع مطالبه ۴۰ ساله اهالی محلات قاضی‌آباد و کوی فلسطین بود.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری لرستان افزود: باید قدردان شهدا باشیم و عکس شهدا عمل نکنیم و این اتحاد، همدلی و وفاق بین مردم و مسؤولان و اصحاب رسانه در راستای خدمت بی‌منت به مردم حفظ شود، چون آنها شایستگی انجام چنین اقداماتی را دارند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – میلاد بساطی نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

میلاد بساطی نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =

  • ×