» خبر » اخبار » پرداخت ۷ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان حقوق و مستمری در لرستان
پرداخت ۷ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان حقوق و مستمری در لرستان
اخبار

پرداخت ۷ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان حقوق و مستمری در لرستان

1403/03/24 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان از پرداخت ۷ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان حقوق و مستمری در استان خبر داد.

منوچهر گودرزی امروز ۲۴ خردادماه در مراسم افتتاح طرح توسعه بیمارستان کوثر بروجرد که با حضور مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی صورت گرفت، اظهار کرد: علی‌رغم همه مشکلات زیاد اما تلاش شده تا خدمات درمانی و بهداشتی به مردم ارائه شود.

وی خاطرنشان کرد: طی مقایسه آماری از خدمات در سال ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ شاهد رشد خدمات در بیمه تأمین اجتماعی هستیم به‌طوری‌که بیمه اجباری ۱۶ درصد، بیمه اختیاری سه درصد رشد داشته و بیمه بیکاری فعال ما ۱۴ درصد کاهش یافته که این مهم نمونه‌ای از عملکرد دولت سیزدهم است.

مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان اضافه کرد: همچنین در این مدت ۷ درصد به جمعیت بازنشستگان اضافه و جمعیت بیمه‌شده سه درصد رشد داشته است.

گودرزی بیان کرد: سال گذشته ۷ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان حقوق و مستمری در استان پرداخت شده و یک‌هزار و ۷۴۵ کارگاه‌ها جدید ایجاد که ۲ هزار و ۷۵۱ بیمه شده اضافه شده و در راستای بیمه فراگیر خانواده ایرانی در سال قبل ۱۸ هزار ۲۸۷ بیمه شده اضافه شده است.

وی ادامه داد: در حوزه بخشودگی جرائم نیز کارفرمایان ۲۶۰ میلیارد تومان استفاده کردند و ارزیابی سالانه که اداره بیمه انجام داده، این سازمان در استان رتبه اول را کسب کرده است.

مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان تصریح کرد: در استان مصوبه ساخت شعبه ۳ خرم‌آباد و تعویض شعبه بروجرد از مطالبات استان است ولی مجوزی صادر نشده که انتظار داریم این موارد بررسی شود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – میلاد بساطی نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

میلاد بساطی نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + 17 =

  • ×