نکونام: باشگاه مخالف حضورم در تیم‌ملی است / از کی‌روش تشکر می‌کنم


پاعلم ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ دقیقه مطالعه
نکونام: باشگاه مخالف حضورم در تیم‌ملی است / از کی‌روش تشکر می‌کنم


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه باشگاه مخالف جدایی من و حضورم در تیم ملی است، گفت: از کارلوس کی‌روش تشکر می کنم اما تصمیم گیرنده در این زمینه باشگاه فولاد است و من می خواهم این باشگاه به بزرگی اش ادامه دهد.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ جواد نکونام در نشست خبری پیش از بازی با مس کرمان اظهار کرد: بعد از یک وقفه کوتاه مدت لیگ شروع می شود و جای خوشحالی دارد. برای بازی فردا کاملاً آماده هستیم و بازیکنان مصدوم مان رسیده اند و شرایط تیمی مان خوب است و مثل همیشه نیاز به تمرکز کامل و ذهنیت برنده شدن داریم تا یک بازی خوب و همراه با نتیجه داشته باشیم. باید باهوش باشیم و اسیر ضدحملات مس نشویم. نقاط ضعف و قوت حریف را آنالیز کرده ایم و امیدوارم فردا نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال ایسنا که گویا محمدنبی اعلام کرده است که آقای کی روش در خصوص برنامه های لیگ برتر با تمام مربیان صحبت کرده، آیا این صحبت با شما صورت گرفته است؟ گفت: هنوز این اتفاق نیفتاده و ما برنامه را می دانیم و سازمان لیگ نیز تقریباً اعلام کرده است. به هر حال بحث منافع ملی در میان است و وقتی این بحث باشد تیم ملی بزرگسالان و جوانان برای ما فرقی ندارد، حتی وقتی مدافع نداشتیم با حضور امیر حزبیان در تیم ملی جوانان موافقت کردیم. در هر صورت تیم ملی همیشه ارجحیت دارد. 

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در پاسخ به سؤال دیگر ایسنا در خصوص اینکه محمدنبی امروز اعلام کرد که درخواست کی روش از بین مربیان ایرانی تنها آقای نکونام بوده است، آیا شما به تیم ملی می روید؟ عنوان کرد: از شخص کارلوس کی روش تشکر می کنم. به هر حال در فوتبال دنیا اینکه مربی بزرگی از شما تعریف و تمجید کند و حتی شما را به عنوان دستیار انتخاب کند، اعتبار دارد. همیشه گفته ام و باز هم تکرار می کنم کارکردن کنار مربیان بزرگ دنیا برای مربیان یک دانشگاه درس است و من از این بابت خوشحالم و امیدوارم که کی روش در تیم ملی بهترین نتیجه و موفقیت ها را کسب کند. ضمن اینکه در حال حاضر نیز الان عموم جامعه از شرایط تیم ملی رضایت دارند. 

وی ادامه داد: آقای تاج و آقای نبی به من لطف داشتند و لطف دارند و صحبت هایی شده اما حرف من این است که تحت قرارداد باشگاه فولادم و باشگاه فولاد به من کمک کرده است تا رشد کنم و نسبت به این  باشگاه عرق دارم. سال ها است که اینجا کار می کنم و همان طور که ابتدای فصل، میانه فصل و اکنون با پیشنهادهایی مواجه بوده ام اما دوست ندارم حتی یک هوادار فولاد از من ناراحت شود و این به خاطر سالها خاطره خوبی است که به وجود آمده است و در این قضیه تصمیم گیرنده باشگاه فولاد است و من می خواهم باشگاه فولاد به بزرگی اش ادامه دهد.

نکونام تأکید کرد: در هر صورت تحت قرارداد باشگاه فولاد هستم. اول فصل هم می توانستم جدا شوم اما خودم را همیشه مدیون هواداران فولاد می دانم. اوایل که آمدم برایشان سخت بود اما الان ارتباطی داریم که جدانشدنی است. مردم خوزستان همه به من لطف دارند و نمی توانم این را با چیزی عوض کنم و این ارتباط همیشه در قلب و ذهن من است. اگر هواداران ناراحت شوند عذاب وجدان می گیرم و همان طور که باشگاه فولاد اعلام کرده است با جدایی من مخالف است و من هم دیگر صحبتی ندارم.

انتهای پیام

 
منبع: ایسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی نظری

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 2 =

Rating*

Choose a style: