نهضت آموزش رسانه‌ای در لرستان برگزار می‌شود


پاعلم 1400/08/18 دقیقه مطالعه
نهضت آموزش رسانه‌ای در لرستان برگزار می‌شود


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مسئول بسیج رسانه لرستان گفت: نهضت آموزش رسانه‌ای به‌صورت تخصصی و آموزش خبرنگاران تراز انقلاب اسلامی در دستور کار ما قرار دارد.

رضا مریدی امروز در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: برگزاری نهضت آموزش رسانه‌ای به صورت تخصصی در دست اقدام سازمان بسیج رسانه استان قرار گرفته است.

وی ادامه داد: سازمان بسیج رسانه در نظر دارد در هفته‌های آتی برنامه‌های دقیق و تخصصی آموزشی مورد نیاز اصحاب رسانه را با استفاده از اساتید خُبره در بخش‌های مختلف با حفظ پروتکل‌های بهداشتی بصورت حضوری و عملی برگزار کند.

مریدی افزود: در کنار برنامه‌های فوق دوره‌های مختلف آموزش خبرنگاران تراز انقلاب اسلامی نیز انجام می‌شود.

مسئول بسیج رسانه لرستان، در خصوص نقش مهم و مؤثر رسانه‌ها در حل مشکلات استان  و ارائه راهکارهای مختلف در حوزه‌های فرهنگی به نهادهای مربوط تأکید و تصریح کرد: حفظ اتحاد و انسجام جریان سازی رسانه‌ها در پیگیری مطالبات بحق مردم از مسئولان مهم است که در این راستا بسیج رسانه با تمام توان از خبرنگاران و رسانه‌های مطالبه‌گر حمایت می‌کند.

وی برگزاری تورهای رسانه‌ای بسیج رسانه را برای خبرنگاران جهت بازدید از پروژه‌های استان را از اهم برنامه‌های خود دانسته و افزود: بزودی این تورهای رسانه‌ای برقرار می‌شوند.

مریدی بر حفظ شأنیت خبرنگاران در برخورد با آنان تأکید کرد و افزود: از اینکه بلافاصله با انتشار خبر انتقاد صحیح از عملکرد یک مسئول، خبرنگار در چرخه شکایت قرار می‌گیرد انتقاد داریم و چنانچه شکایتی هم صورت می‌گیرد باید از طریق هیأت منصفه مطبوعات مطرح شود.

مسئول بسیج رسانه لرستان موضوع هماهنگی مسئولان استان جهت ایجاد پکیج‌های جریانسازی خبری را لازم دانست و بیان کرد: چنانچه دستگاهی می‌خواهد در مورد خاصی که مربوط به مردم است اقدامی انجام دهد بهتر است از قبل برای رسانه‌ها کاملاً شفاف‌سازی کند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

19 − شش =

0 دیدگاه

Choose a style: