نماینده بروجرد: محرومیت‌زدایی از بخش اشترینان در اولویت قرار دارد


پاعلم 1400/08/14 دقیقه مطالعه
نماینده بروجرد: محرومیت‌زدایی از بخش اشترینان در اولویت قرار دارد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ ، “فاطمه مقصودی” روز جمعه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهرک صنعتی اشترینان که در بخشداری برگزار شد افزود: شهر اشترینان سال هاست که از توسعه بازمانده و اکنون زمان آن است که غبار محرومیت از چهره این شهر پاک شود.

وی گفت: ایجاد زیرساختهای مهم در شهرک صنعتی اشترینان می تواند زمینه‌ساز توسعه و اشتغال در این شهر شود تا در آینده به عنوان یک شهر صنعتی از اشترینان یاد شود.

مقصودی با اشاره به موقعیت استراتژیک و مهم جاده ای در اشترینان افزود: توسعه مسیرهای ارتباطی و ایجاد روشنایی در مسیر جاده ها می‌تواند زمینه‌ساز ایجاد یک زیر ساخت مهم برای شهر باشد.

وی اظهار داشت: شهر اشترینان به دلیل همجواری با استانهای دیگر و به عنوان ورودی اصلی استان لرستان از اهمیت بالایی برخوردار است و باید با احیا و راه‌اندازی شهرک صنعتی این شهر زمینه اشتغال، توسعه و صادرات را در آن ایجاد کنیم.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان تصریح کرد: ایجاد زیرساختهای اصلی نظیر آبرسانی، برق پایدار، گاز، مخابرات در این شهرک می تواند زمینه حضور سرمایه‌گذاران و صنعتگران را در این شهرک مهیا کند.

وی اضافه کرد: با اقدامات و پیگیری‌های شبانه‌روزی نخستین واحد صنعتی این شهرک با ظرفیت اشتغال بالا بزودی به بهره‌برداری می‌رسد تا زمینه اشتغال جوانان این شهر ایجاد شود.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ در نشست بررسی مسائل و مشکلات شهرک صنعتی اشترینان که در بخشداری اشترینان برگزار شد، مدیران عامل گاز و برق استان لرستان، مدیر مخابرات منطقه لرستان، معاون شرکت شهرکهای صنعتی استان، بخشدار اشترینان و برخی مدیران شهرستان حضور داشتند.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

2 × دو =

0 دیدگاه

Choose a style: