نشست فصل تحول با هدف بررسی گفتمان عقلانیت در لرستان برگزار شد


پاعلم 1400/07/20 دقیقه مطالعه
نشست فصل تحول با هدف بررسی گفتمان عقلانیت در لرستان برگزار شد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ حجت الاسلام علی سبزی روز سه‌شنبه اظهار کرد: با توجه به اهمیت و جایگاه دانشگاه لرستان در فضای علمی و فرهنگی استان این نشست ها با محوریت بررسی گفتمان عقلانیت، عدالت خواهی و پیشرفت در دانشگاه لرستان برگزار شد.

وی افزود: در این نشست ها که با حضور اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه لرستان برگزار می شود، اساتید ضمن ارایه نظرات خود پیرامون موانع، ضعف ها و راهکارهای رسیدن به عدالت، عقلانیت و پیشرفت در دانشگاه لرستان به بحث و تبادل نظر پرداختند.

حجت الاسلام سبزی بیان کرد: نشست فصل تحول روز گذشته ۱۹ مهرماه در سالن اجتماعات دانشکده مدیریت و اقتصاد ( سالن اجتماعات شهید شکوهی) برگزار شد و در این نشست تخصصی همچنین در فضای مجازی و از طریق بستر اسکای روم از سوی اساتید و کارکنان دانشگاه لرستان دنبال و هر یک از حاضران در جلسه به ایراد سخنرانی پرداختند.

رییس دفتر نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه لرستان در سخنانی با اشاره به اینکه دفتر نهاد رهبری در دانشگاه این افتخار را داشت شنونده بخشی از صحبت های عزیزانی باشد که در دانشگاه به عنوان کارمند و اساتید دغدغه هایی دارند، اظهار داشت: برگزاری این نشست یک ضرورت بود و این توفیق نصیب شد به صورت نیمه حضوری اجرا شود و بخشی از مخاطبان نیز در فضای مجازی اسکای روم در نشست حاضر باشند.

حجت الاسلام حبیب حاتمی با بیان اینکه این نشست تحت عنوان بررسی گفتمان عقلانیت، عدالت خواهی و پیشرفت در دانشگاه به عنوان سه کد واژه مهم برگزار شد، تصریح کرد: متناسب با دغدغه ها و فرمایشات سخنرانان در این نشست برای تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها اقدام می شود.

رییس دفتر نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه لرستان خاطرنشان کرد: عقلانیت و انقلابی گری، فرصت ها و تهدیدها، عدالت خواهی، موانع ایجاد تحول، نقاط ضعف و قوت در دانشگاه و از رویکردهای مباحث مطرح شده در این نشست تخصصی بود.

نخستین نشست تخصصی «فصل تحول» به همت دفتر نمایندگی نهاد رهبری در دانشگاه لرستان، در سالن اجتماعات دانشکده مدیریت و اقتصاد ( سالن اجتماعات شهید شکوهی) و با حضور رئیس دانشگاه،اعضای هیئت علمی، اساتید و کارکنان این دانشگاه برگزار شد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

Choose a style: