» ورزشی » موضوعی که انتخابات هیئت فوتبال استان کرمان را باطل کند، وجود ندارد
موضوعی که انتخابات هیئت فوتبال استان کرمان را باطل کند، وجود ندارد
ورزشی

موضوعی که انتخابات هیئت فوتبال استان کرمان را باطل کند، وجود ندارد

1402/07/12 00


ایسنا/کرمان عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیته استان‌های فدراسیون فوتبال گفت: آقای جهانشاهی به‌صورت قانونی رئیس هیأت فوتبال استان کرمان هستند.

طهمورث حیدری در گفت‌وگو با ایسنا در خصوص رأی دادگاه تجدیدنظر مبنی بر رای قطعی ابطال انتخابات هیئت فوتبال استان کرمان، اظهار کرد: فردی در این‌باره شکایت کرده بود که هنوز نتیجه دادگاه برای ما نیامده و مسئولان حقوقی فدراسیون نیز پیگیر این قضیه هستند.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان این‌که انتخابات هیئت فوتبال استان کرمان مشکلی نداشته، افزود: مطالب فردی که شکایت کرده بود غیراصولی عنوان شده بود، این‌که رئیس هیئت فوتبال استان ساکن مرکز استان نیست که در مدارکی که کمیته سه‌نفره هیئت استان به ما ارسال کردند از جمله سند مسکن محل سکونت ایشان در مرکز استان و گواهی ثبت‌نام فرزندان ایشان در مرکز استان همگی دال بر سکونت آقای جهانشاهی در شهر کرمان است.

وی ادامه داد: موضوع دیگر سرپرستی هیئت فوتبال بود که آن نیز به‌صورت قانونی انجام شده لذا موضوعی که سبب شود انتخابات هیئت ابطال شود، وجود ندارد.

رئیس کمیته استان‌های فدراسیون فوتبال تأکید کرد: جهانشاهی به‌ صورت قانونی رئیس هیأت فوتبال استان کرمان هستند و مسئولان حقوقی فدراسیون در حال پیگیری شکایت و نتیجه دادگاه هستند.

انتهای پیام

 
منبع: ایسنا

پایگاه خبری پاعلم – حجت بساطی زاده

به این نوشته امتیاز بدهید!

حجت بساطی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سیزده =

  • ×