موج پنجم کرونا پشت دروازه‌های دورود


پاعلم 1400/04/19 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ خدانظر دریکوند روز شنبه با بیان اینکه از ابتدای  تیرماه تاکنون ۲۸۱ نفر مبتلا، ۸۷ نفر بستری و ۲ نفر فوتی در شهرستان گزارش شده افزود: با رعایت پروتکلهای بهداشتی و همکاری مردم وضعیت دورود نسبت به بیشتر شهرهای استان مطلوب است اما عدم توجه جدی به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی باعث می‌شود روزهای سختی پیش رو داشته باشیم و وارد پیک پنجم بیماری شویم.
وی اظهار داشت: در روزهای آینده سرعت واکسیناسیون در دورود شتاب خواهد گرفت و روزانه حدود ۵۰۰ دوز واکسن تزریق خواهد شد اما سرعت گسترش ویروس کرونای جدید (دلتا) بسیار بیشتر از سرعت واکسیناسیون است که این مهم رعایت هرچه بیشتر مردم را می طلبد.
وی با تأکید بر استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی توسط شهروندان افزود: مردم در هر حال در خارج از خانه از ماسک استفاده کنند و تا زمانی که بتوانیم موج جدید ویروس را مدیریت کنیم از حضور در تجمعات و مراسم ها خودداری کنند.
فرماندار دورود تصریح کرد: در صورتی که مردم پروتکلها را رعایت نکنند محدودیت هایی برای بازار و مراکز خدماتی ایجاد می شود و اگر می خواهیم در چنین وضعیت اقتصادی کسب و کار تعطیل نشود باید رعایت کنیم.
 

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

دو × سه =

0 دیدگاه