» خبر » اخبار » مهمترین برنامه بهزیستی ایجاد سلامت اجتماعی است
مهمترین برنامه بهزیستی ایجاد سلامت اجتماعی است
اخبار

مهمترین برنامه بهزیستی ایجاد سلامت اجتماعی است

1403/03/01 10


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ استاندار لرستان گفت: مهمترین برنامه بهزیستی توسعه عدالت اجتماعی است.

ابوطالب شفقت در دومین روز شهادت رئیس‌جمهور سیدابراهیم رئیسی در ادامه بازدیدهای خود از دستگاه‌های اجرایی استان به اداره کل بهزیستی استان رفت و در حاشیه این بازدید اظهار کرد: به مردم اطمینان می‌دهیم که خادمان و سربازان این ولایت در خدمت‌گزاری به مردم کوتاهی نخواهند کرد و بیشتر از گذشته در رفع مشکلات مردم تلاش می‌کنیم.

وی افزود: رویکرد دولت مردمی و انقلابی سیزدهم محرومیت زدایی و توجه ویژه به این قشر است و امروز توفیقی حاصل شد تا بتوانیم خداقوتی به خدمت‌گزاران بهزیستی عرض کنیم.

استاندار لرستان بیان کرد: مخاطبین مرکز بهزیستی متفاوت از دستگاه‌های دیگر علاوه‌بر مسایل معیشتی و تمکن مالی به لحاظ جسمی نیز دارای مشکلاتی هستند که باید کارکنان این مرکز با صبر و حوصله بیشتر رفتار کنند.

وی ادامه‌ داد: آنچه امروز مشاهده شد، خوشبختانه پرسنل بهزیستی استان عاشقانه و با علاقه بسیار در حال خدمت و پاسخگوی مخاطبین خود بودند.

شفقت مواجه کردن درآمد و هزینه بانک‌ها را از مشکلات بانکی برای مراجعین بهزیستی عنوان کرد و گفت: بانک ملی به عنوان رئیس شورای هماهنگی بانک‌های استان موظف است این مشکل را که اکثر استان‌های محروم با آن مواجه هستند و مورد تاکید رئیس جمهور بود را از طریق بانک مرکزی پیگیری کند.

وی از مهمترین برنامه‌های بهزیستی را ایجاد سلامت و عدالت اجتماعی و همچنین پیشگیری از معلولیت عنوان و تاکید کرد: این مرکز باید برنامه‌های خود را به منظور افزایش آگاهی و ارائه راه‌کارهای مناسب در پیشگیری از معلولیت بویژه معلولیت‌های اعتیادی و همچنین آسیب‌های اجتماعی در اولویت قرار دهد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – میلاد بساطی نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

میلاد بساطی نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × چهار =

  • ×