مشکلات سه واحد اقتصادی بزرگ لرستان بررسی شد


پاعلم 1400/04/23 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ اسد عبدالهی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه بررسی مشکلات این واحدها افزود: این سه واحد اقتصادی از پروژه های مشکل دار استان هستند که پس از بررسی و تبادل نظر میان حاضرین در جلسه تصمیمات خوبی در رابطه با تعیین تکلیف وضعیت آن ها اتخاذ شد.

وی اظهار داشت: در بحث شرکت پارسیلون، باوجود طولانی شدن فرآیند حل مشکلات آن، مقرر شد هیات مدیره این شرکت ظرف مدت مشخص و تا پایان تیرماه تشکیل شود تا امورات مرتبط را پیگیری کند.

وی با اشاره به پیگیری های استاندار لرستان در دبیرخانه مناطق ویژه اقتصادی کشور برای رفع مشکل این پروژه ها ادامه داد: شرکت ماشین سازی خرم آباد از دیگر پروژه های مطرح شده در جلسه امروز بود که پس از بررسی، با انتقال سهام این شرکت به سرمایه گذار جدید هلدینگ توسعه انرژی خزر موافقت شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان تصریح کرد: به منظور رفع مشکلات شرکت ماشین سازی نیز مقرر شد هفته آینده جلسه‌ای با معاون وزیر صمت، با هدف تشریح و رفع مشکلات این شرکت به عنوان یکی از طرح های اولویت دار برای دریافت تسهیلات، برگزار شود. 

 عبدالهی افزود: شرکت صدر فولاد از دیگر پروژه‌های اقتصادی استان است که مشکلات عدیده‌ای از نظر قضایی و اداری دارد و با توجه به وضع موجود تاکید شد هر چه سریعتر به چرخه تولید بازگردد و در صورتی که تا یک هفته آینده راه اندازی نشود، سیستم بانکی استان باید به عنوان طلبکار اصلی پروژه نسبت به اجرای بحث تملک آن و واگذاری به سرمایه‌ گذار جدید اقدام کند.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

17 − 6 =

0 دیدگاه