مردم ما جان خود را فدا کردند که شناسنامه کشور زنده بماند


پاعلم 1401/11/14 دقیقه مطالعه
مردم ما جان خود را فدا کردند که شناسنامه کشور زنده بماند


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ استاندار لرستان گفت: مردم ما جان خود را فدا کردند که شناسنامه کشور زنده بماند و تاریخ کشور برای نسل‌های بعد باقی بماند.

فرهاد زیویار چهاردهم بهمن در دیدار با خانواده‌های شهدای روستای پیرجد قریه صاحب‌الزمان (عج) خرم‌آباد، اظهار کرد: در ایام‌الله دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار داریم که آن را مرهون رشادت‌ها و فداکاری‌هایی است که این مردم انجام دادند و به هیچ نحو امکان ندارد زحماتی را که انجام دادند جبران کرد.

وی ادامه داد: بالاتر از جان چه داریم، مردم ما جان خود را فدا کردند که علم کشور برافراشته باشد، شناسنامه آن زنده و تاریخ ما برای نسل‌های بعد باقی بماند.

زیویار عنوان کرد: امروز در روستای صاحب‌الزمان هستیم که بالغ‌بر ۷۶ شهید داده یعنی هیچ خانواده‌هایی در روستا نداریم که حداقل یک شهید تقدیم انقلاب نکرده باشد، به صورت نمونه خدمت تعدادی از خانواده‌های شهدا رسیدیم.

استاندار لرستان بیان کرد: سرکشی به خانواده شهدا کاری فرهنگی است، رسیدن به خدمت بزرگ‌ترها در آداب و رسوم ما وجود دارد و بالاتر از پدر و مادر شهیدان نداریم که بزرگان همه ما به حساب می‌آیند.

وی بیان کرد: خیلی از طرح‌ها و سرمایه‌گذاری‌ها به جهت این است که مردم بدانند علی‌ رغم تمام توطئه‌های متعددی که علیه کشور می‌شود هنوز زنده و رو به جلو حرکت می‌کند.

زیویار با اشاره به طرح‌های افتتاح شده امروز در استان، عنوان کرد: امروز در بخش گلخانه‌ها چند طرح اقتصادی و ساختمان‌هایی در راستای خدمات‌دهی بهتر به مردم افتتاح شدند.

انتهای پیام 

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

Rating*

Choose a style: