لرستان میزبان مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور


پاعلم 1400/07/25 دقیقه مطالعه
لرستان میزبان مسابقات دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ سیاوش سپهوند روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: همه تهمیدات لازم برای برگزاری مسابقات قهرمانی دو و میدانی باشگاه‌های کشور در رده نوجوانان وجوانان دختر و پسر در خرم آباد فراهم است.

 وی ادامه داد: این رقابت ها ۲۶ و۲۷ مهر در بخش پسران و ۲۹ و ۳۰ همین ماه نیز در بخش دختران تحت عنوان کنگره ۶ هزار و ۳۰۰ شهید لرستان در ورزشگاه جهان پهلوان تختی خرم آباد برگزار می شود.

وی با بیان اینکه ۵۰۰ ورزشکار، مربی، داور و کادر فنی در این مسابقات حضور خواهند داشت افزود: ۲۵۰ نفر در بخش پسران و ۲۵۰ نفر در بخش دختران در قالب ۱۵ تیم برای حضور در این رقابت ها اعلام آمادگی کرده اند.

سپهوند با بیان اینکه تیم باشگاه پلیمر خلیج فارس دختران و پسران خرم آباد با حضور ۵۰ ورزشکار در این مسابقات شرکت می کند تصریح کرد: برگزاری  این مسابقات به عنوان انتخابی تیم ملی نوجوانان جهت  شرکت در مسابقات آسیایی کویت در اسفند ماه سال جاری است.

وی ادامه داد: تیم های لیگ برتری کشور از جمله ۱۰ باشگاه برتر مانند مس سرچشمه، سپاهان و دانشگاه آزاد اسلامی در این مسابقات حضور می یابند.

وی با بیان اینکه این رقابت ها به صورت زنده از شبکه استانی افلاک لرستان پخش خواهد شد اظهار داشت: این چهارمین میزبانی است که توسط هیات دو و میدانی لرستان انجام می شود.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

4 + 3 =

0 دیدگاه

Choose a style: