قول استاندار لرستان در خصوص ورزشکاران فراموش شد


پاعلم 1400/05/25 دقیقه مطالعه
قول استاندار لرستان در خصوص ورزشکاران فراموش شد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ دارنده تنها نشان طلای جهانی جودو بانوان کشورمان می‌گوید: قول استاندار در مراسم تجلیل فراموش شده و کار خاصی انجام نداده‌اند.

سحر چغلوند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: دو سال پیش و پس از کسب نخستین مدال طلای بانوان ایرانی در میادین جهانی، استاندار لرستان در مراسم تجلیل در خصوص استخدام ورزشکاران مدال‌آور رقابت‌های جهانی کارگران قول داد اما تاکنون خبری نشده است.

وی ادامه داد: از طرف استانداری قرار بود کارهای استخدامی را پیگیری کنند و قرار بود استخدام شویم ولی متأسفانه هیچ کاری نکردند.

چغلوند اضافه کرد: حتی نامه‌ای هم برای استخدامی به استانداری تحویل دادم اما اتفاق خاصی نیفتاد و ظاهراً این قول فراموش شده است.

این ورزشکار لرستانی با بیان اینکه استانداری حتی به مدال‌آوران رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ کارگران پاداش هم ندادند، افزود: مدیرکل اداره کار لرستان و رئیس هیئت ورزش‌های کارگران خیلی پیگیری کردند و زحمت کشیدند اما گلایه ما از استانداری است که کار خاصی نکردند.

 وی یادآور شد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جایزه ۱۰-۱۵ میلیون تومانی دادند و ۲۰ میلیون هم وام ۴ درصد به همه بچه‌ها تعلق گرفت.

چغلوند تأکید کرد: کارگران ورزشکارانی به حمایت بیشتری احتیاج دارند اما متأسفانه خیلی راحت قول‌ها فراموش می‌شود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :