قشر کارگری نگذاشته‌اند چرخ اقتصاد از حرکت بایستد/برگزاری یادواره شهدای کارگری در لرستان


پاعلم 1401/07/01 دقیقه مطالعه
قشر کارگری نگذاشته‌اند چرخ اقتصاد از حرکت بایستد/برگزاری یادواره شهدای کارگری در لرستان


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ رئیس سازمان بسیج کارگری لرستان گفت: قشر زحمتکش کارگری در هشت سال دفاع مقدس و هم در عرصه کار و تولید نگذاشتند چرخ اقتصاد کشور از حرکت بایستد و وابسته به دیگر کشورها شود.

سرهنگ حجت الله نریمانی در جلسه کمیته کارگری هفته دفاع مقدس استان با بیان اینکه انقلاب اسلامی توانست در دفاع از کیان اسلامی در جهان و در هشت سال دفاع مقدس موفق عمل کند، اظهار کرد: سالهاست دشمنان این نظام برای نابودی این مرز و بوم در تکاپو هستند و دست به هر نیرنگی می‌زنند اما با رهبری مقام معظم رهبری و مردم نه تنها موفق نبودند بلکه ما توانستیم این انقلاب را به دیگر کشورهای جهان صادر کنیم.

وی افزود: قشر زحمتکش کارگری در کنار ملت قهرمان ایران اسلامی، در صحنه هشت سال دفاع مقدس و در عرصه کار و تولید نگذاشتند چرخ اقتصاد کشور از حرکت بایستد و وابسته به دیگر کشورها شود.

رئیس سازمان بسیح کارگری لرستان تصریح کرد: حماسه‌ها، دلاوری‌ها و ازخودگذشتی‌های بسیاری در هشت سال دفاع مقدس ایجاد شده که لازم است این حماسه‌ها برای قشر جوان و مردم کشور اطلاع‌رسانی شود.

رئیس سازمان بسیح کارگری لرستان به هماهنگی و همکاری کارفرمایان و واحدهای اقتصادی استان در برگزاری مراسمات گرامیداشت هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و همکاری پایگاه‌های مقاومت بسیج کارگری کارخانجات و واحدهای تولیدی استان چند یادواره شهدای کارگری در شهرستان‌های خرم‌آباد، دورود و بروجرد برگزار خواهد شد.

سرهنگ نریمانی با بیان اینکه تبلیغات محیطی در واحدهای اقتصادی در این زمینه انجام می‌شود، اظهار کرد: عطرافشانی و غباروبی گلزار شهدا، سرکشی از خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران کارگری در سطح استان، برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی و برنامه‌های متنوع دیگر همزمان با هفته دفاع مقدس برنامه‌های کمیته کارگری در استان است.

وی با اشاره به نقش بانوان در هست سال دفاع مقدس، تصریح کرد: همایش نقش‌آفرینی زنان کارگر و خانواده‌های کارگری استان در هفته دفاع مقدس در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

در ادامه این جلسه هریک از اعضا نظرات و پیشنهادت خود را در برگزاری هر چه باشکوه‌تر هفته دفاع مقدس ارائه کردند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − دو =

Rating*

Choose a style: