فکر نمی‌کردم ورزش زیرزمینی شود


پاعلم 1400/04/12 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ رئیس هیئت کشتی لرستان می‌گوید: استان ما الان چندین کشتی‌گیر در طراز جهانی دارد.

فرید بهرامی در مراسم بدرقه غلام‌رضا محمدی و مرتضی قیاسی دو لرستانی حاضر در المپیک توکیو که ۱۲ تیر ماه برگزار شد، اظهار کرد: ۵ آبان ۹۹ به‌عنوان رئیس هیئت کشتی لرستان انتخاب شدم که مشکلات زیادی داشت و نمی‌خواهم در این مراسم به آنها بپردازم اما با این وجود، طی این مدت موفقیت‌های زیادی در میادین مختلف حاصل شده، آن‌هم با دست بسته و سالن‌هایی که مجوز تمرین نداشتیم.

وی گفت: به کشتی به عنوان ورزش نگاه نمی‌کنم چراکه یک مکتب است و به هر جمعی می‌رویم حرف کشتی است. در یک جمع از من سوال شد که چرا مثل دهه‌های گذشته، لرستان کشتی‌گیر در حد المپیک و جهان ندارد اما الان می‌توانیم بگوییم لرستان چندین کشتی‌گیر در طراز جهانی دارد.

بهرامی با تأکید بر اینکه اهالی ورزش در کرونا خیلی ضرر کردند، افزود: هیچوقت فکر نمی‌کردم ورزش زیرزمینی شود و ورزشکاران مجبور شوند مخفیانه یا در پارک و… تمرین کنند.

رئیس هیئت کشتی لرستان اضافه کرد: با وجود این شرایط در ایام کرونا، کشتی‌گیران لرستانی افتخارات زیادی کسب کردند که بعضاً بی‌سابقه و کم‌سابقه بوده است.

وی یادآور شد: با همه فرمانداران صحبت کردیم اما اجازه فعالیت در شهرستان‌ها را به ما ندادند و در واقع خیلی اذیت شدیم. با این شرایط انتظار داریم ستاد کرونا نگاه ویژه‌ای به هیئت کشتی لرستان داشته باشد.

بهرامی با بیان اینکه دو کشتی‌گیر نوجوانان لرستانی ۲۸ تیر به جهانی بوداپست اعزام می‌شوند، افزود: خیلی خوشبین هستیم که بتوانند در این رقابت‌ها مدال کسب کنند.

رئیس هیئت کشتی لرستان تأکید کرد: امیدواریم طلسم مدال نگرفتن لرستانی‌ها در المپیک، توسط مرتضی قیاسی با کسب نشان در المپیک توکیو شکسته شود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

دو × دو =

0 دیدگاه