غنی‌سازی اوقات فراغت از مهمترین شیوه‌های مقابله با آسیب‌های اجتماعی است


پاعلم 1400/03/08 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری بروجرد گفت: غنی‌سازی اوقات فراغت از مهمترین شیوه‌های مقابله با آسیب‌های اجتماعی است.

محمدعلی گودرزی در جلسه ستاد ساماندهی جوانان بروجرد که امروز هشتم خردادماه با محوریت غنی‌سازی برنامه‌های اوقات فراغت برگزار شد، اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی تا ۲۰ خردادماه برنامه‌های خود را تدوین کنند.

وی تصریح کرد: غنی‌سازی اوقات فراغت از مهم‌ترین شیوه‌های مقابله با آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی است که اگر برنامه‌ها چارچوب اقتصادی هم داشته باشد می‌تواند موجبات اشتغال را فراهم آورد.

محمود رحمتی دبیر ستاد ساماندهی جوانان نیز در این جلسه، خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اجرایی باید با تعامل همکاری و مدیریت امکانات زمان پرهیز از موازی‌کاری در زمینه بهتر اجرا شدن برنامه‌ها چه برای جوانان و چه سایر اقشار جامعه گام بردارند.

اصغر زینعلی مسئول کانون بسیج ورزشکاران جزیره‌ای کار کردن را آفتی دانست که گریبان گیر اجرای برنامه‌ها شده است و خواستار هم‌افزایی همه دستگاه‌ها در خصوص تعامل بیشتر با هم شد.

همچنین وحید رحمانی معاون اداره جهاد کشاورزی از کلید خوردن طرح خود اشتغالی مناطق روستایی و عشایری خبر داد و افزود: این طرح اگر از حمایت دستگاه‌ها برخوردار شود قطعاً شاهد غنی‌سازی اوقات فراغت توأمان با اشتغال خواهیم بود.

گفتنی است در ای جلسه مقرر شد دستگاه‌های عضو ستاد تا ۲۰ خردادماه برنامه‌های تدوین شده را به دبیرخانه ستاد ساماندهی جوانان ارائه کنند، در محلات حاشیه‌نشین شهر برنامه‌های فرهنگی عقیدتی و ورزشی برگزار و تورهای طبیعت‌گردی با همکاری هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی برای جوانان برگزار شود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

19 − 18 =

0 دیدگاه