ضرورت تقویت همکاری پلیس و دانشگاه برای ارتقای نظم و امنیت دانش‌بنیان در لرستان


پاعلم 1400/10/25 دقیقه مطالعه
ضرورت تقویت همکاری پلیس و دانشگاه برای ارتقای نظم و امنیت دانش‌بنیان در لرستان


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ فرمانده انتظامی لرستان بر ضرورت تقویت همکاری پلیس و دانشگاه برای ارتقای نظم و امنیت دانش‌بنیان در استان تاکید کرد.

 سردار یحیی الهی در نشست با دکتر علی نظری، سرپرست دانشگاه لرستان با تأکید بر گسترش همکاری‌های دوجانبه برای ارتقای شاخص‌های نظم و امنیت دانش‌بنیان استان اظهار کرد: تقویت و گسترش همکاری‌های دوجانبه بین پلیس و دانشگاه لرستان در راستای افزایش تحقیقات علمی و کاربردی مشترک و ارتقای شاخص‌های امنیت جامعه ضرورت دارد.

وی با تاکید براینکه دانشگاه نقش و جایگاه مهمی در تربیت نیروی متعهد و متخصص برای جامعه دارد،عنوان کرد: پلیس این آمادگی را دارد که همکاری‌های دو طرف با تأکید بر تقویت تحقیقات و پژوهش‌های علمی و کاربردی درباره‌ی موضوعات مختلف مرتبط با حوزه کاری نیروی انتظامی، گسترش یابد.

فرمانده انتظامی لرستان تأکید کرد: تعامل و همکاری بین پلیس و دانشگاه را با رویکرد تقویت نگاه تخصصی به موضوعاتی همچون آسیب‌های اجتماعی باید گسترش داد و تلاش خواهیم کرد با نگاهی تخصصی و علمی، جرائم را در جامعه تعدیل کرده و کاهش دهیم.

 الهی خاطرنشان کرد: دانشگاه و نظام آموزش عالی به عنوان مرکز تولید علم و دانش،  پشتوانه‌ای قوی علمی برای نیروی انتظامی است و تحقیق و پژوهش‌ها در حوزه‌های نظم و امنیت را بایستی در جهت خدمت به مردم افزایش داد.   

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

3 × 5 =

0 دیدگاه

Choose a style: