صحت سنجی سیستم‌های گرمایشی مدارس لرستان انجام می‌شود


پاعلم 1400/03/04 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ ” کرم گودرزی” عصر سه شنبه در جلسه همکاری مشترک شرکت گاز استان و سازمان نوسازی مدارس در راستای طرح استاندارد سازی تجهیزات گرمایشی مدارس لرستان بیان کرد: رعایت استانداردهای لازم در وسایل گرمایشی مدارس امری ضروری است که باعث ایمن سازی فضای آموزشی برای دانش آموزان ما در سطح استان می شود و آرامش خاطر مسوولان و همچنین خانواده های آنان را تامین خواهد کرد.
وی با تاکید بر همکاری مشترک ۲ مجموعه برای حذف تجهیزات گرمایشی با ایمنی پایین از مدارس گفت: در راستای اجرای بند “ه” تبصره ۱ قانون بودجه سال ۹۹، موافقت‌نامه‌ای بین شرکت بهینه‌سازی مصرف سوخت و شرکت ملی گاز ایران امضا شده و مسئولیت صحت‌سنجی عملیات اجرایی آیین‌نامه مصوب هیأت وزیران با موضوع استانداردسازی مدارس بر عهده شرکت‌های گاز استانی است.
وی تصریح کرد: با معرفی فضاهای آموزشی توسط سازمان نوسازی مدارس و نصب تاسیسات مورد نیاز در این فضاها و همینطور تاییدیه های مراجع ذیصلاح همچون سازمان نظام مهندسی، صحت سنجی شرکت گاز به سازمان بهینه سازی مصرف سوخت اعلام می شود.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس لرستان گفت: مشارکت شرکت گاز در مشاوره و صحت سنجی این طرح باعث ایجاد فضای آموزشی ایمن برای دانش آموزان می شود و بیش از ۱۹۵ فضای آموزشی در کل استان استاندارد سازی و ایمن سازی شده است.
امیر غفوری نژاد اظهار داشت: ایمن سازی این فضاها امری ضروری و اجتناب ناپذیر بوده و سازمان نظام مهندسی در راستای اطمینان از استانداردسازی در کنار دستگاههای اجرایی بوده و از هیچ کمک و مشاوره ای دریغ نخواهد کرد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

نوزده − 2 =

0 دیدگاه