شهدا نور واحد هستند


پاعلم 1400/05/10 دقیقه مطالعه
شهدا نور واحد هستند


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان گفت: شهدا نور واحد و یک حقیقت هستند که این حقیقت مراکزی دارد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین فلاحی‌اصل در دیدار با خانواده شهید دانشجو «یعقوب بهاروند احمدی» که به همت جهاد دانشگاهی و با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، رئیس جهاد دانشگاهی، معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از جهادگران جهاد دانشگاهی استان برگزار شد، با اشاره به این‌که این شهید بزرگوار از پیشتازان انقلاب و از شخصیت های مبارز عصر طاغوت بود، اظهار کرد: نه تنها یک مبارز سیاسی بود بلکه یک مبارز فکری و دارای اندیشه بود.

وی ادامه داد: آشنا به مبانی دین، شهید مطهری و امام بود و فعالیت فکری و دینی او بیشتر از فعالیت های سیاسی بود و آن هم در مقام عمل بود که به جبهه های حق علیه باطل شتافته و توفیق شهادت پیدا کرده و چراغی می‌شود که مسیری نورانی ایجاد می‌کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه لرستان عنوان کرد: شهید بهاروند یک شخصیت ممتاز از جهات مختلف بود، شهدا نور واحد و یک حقیقت هستند که این حقیقت مراکزی دارد.

فلاحی‌اصل ادامه داد: شهید بهاروند شخصیتی علمی، دینی و مبارز و بسیجی و رزمنده و با پیشینه انقلابی است که در حوادث انقلاب حضور مستمر و مؤثر داشته است.

وی تصریح کرد: شهدا از آخرین سلاح خودشان که تن و آرزوهای دنیایی است به راحتی گذشتند و آن‌ها را در راه حق هدیه کردند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :