شرکت گاز لرستان۲۷ میلیارد تومان در تعمیرات و بهسازی صرفه جویی کرد


پاعلم 1400/05/12 دقیقه مطالعه
شرکت گاز لرستان۲۷ میلیارد تومان در تعمیرات و بهسازی صرفه جویی کرد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ “کرم گودرزی” روز سه شنبه به رسانه ها اعلام کرد: شرکت گاز استان با توجه به شرایط اقتصادی کشور و برای صیانت از تجهیزات فنی و با استفاده از توان کارشناسان و متخصصان خود همسو با تعمیر، بهسازی، به‌روزرسانی و راه‌اندازی ایستگاه‌های تقلیل فشار گاز در مدت سه ماه موفق به صرفه‌جویی بیش از ۲۷ میلیارد تومان از بودجه شرکت و ایجاد ارزش افزوده شد.

وی تصریح کرد: امور بهره‌برداری این شرکت با هماهنگی واحدهای بازرسی فنی و مهندسی، بهسازی و تعمیرات اساسی و رفع مشکلات فنی دستگاه‌های مستعمل و اسقاط موجود در انبار موفق به ساخت، راه‌اندازی و آماده کردن تعداد ۱۱ ایستگاه جدید با رعایت استانداردها، انجام آزمون‌های موردنیاز و دریافت گواهینامه‌های لازم برای بهره‌برداری ایمن شده که از این تعداد، تاکنون چهار ایستگاه در محورهای اولادقبادکوهدست، کارخانه شیربروجرد،ایستگاه پران پرویز پلدختر و شهرک صنعتی ازنا نصب و راه اندازی شده است.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان افزود: هم اکنون از مجموع ۲۵ شهر استان ۲۴ شهر از امکان گاز بهره‌مند هستند و ضریب نفوذ گازرسانی در این استان ۹۹.۹ درصد است.

گودرزی با بیان اینکه اکنون ۹۷ درصد مردم لرستان از خدمت گاز برخوردار هستند، افزود: همچنین یکهزار و ۹۰۶ روستای این استان گازرسانی شده و عملیات گازرسانی به ۲۵۰ روستای دیگر نیز درحال انجام است.

وی با اشاره به اینکه یکهزار و ۵۳۲ روستای لرستان طی فعالیت دولت‌های یازدهم و دوازدهم گازرسانی شده است ادامه‌ داد: هر ۴۶ ساعت یک روستا در این استان گازرسانی شده است که با این اقدامات، لرستان جزو استان‌های سبز محسوب می‌شود. 

گودرزی اضافه کرد: بیش از ۲ هزار واحد صنعتی و تولیدی لرستان نیز از نعمت گاز برخوردار هستند که یکهزار و ۷۴۶ واحد آن در دولت یازدهم و دوازدهم گازرسانی شده است.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :