سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در لرستان برگزار می‌شود


پاعلم 1400/08/03 دقیقه مطالعه
سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در لرستان برگزار می‌شود


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مسئول سازمان فضای مجازی بسیج لرستان، گفت: مرحله استانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج ۱۲ تا ۱۴ آبان‌ماه در لرستان برگزار می‌شود.

حسن حجت‌پور امروز در جمع خبرنگاران، از برگزاری مرحله استانی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج خبر داد و اظهار کرد: رویداد تولید محتوای دیجیتال توسط سازمان فضای مجازی بسیج لرستان به منظور گرامی‌داشت ۶۳۰۰ شهید لرستان، ۱۲ تا ۱۴ آبان‌ماه در مرکز استان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رویداد در سه بخش پویانمایی، اپلیکیشن و بازی اندروید برگزار می‌شود، افزود: شرکت برای عموم آزاد است و علاقه‌مندان در قالب تیم‌های سه تا پنج نفره می‌توانند در این رویداد حضور داشته باشند.

حجت‌پور با بیان این‌که افتتاحیه رویداد ۱۲ آبان ماه راس ساعت هشت صبح آغاز می‌شود، عنوان کرد: ۱۱ آبان‌ماه تیم‌های شرکت کننده در محل برگزاری رویداد مستقر می‌شوند و ۱۲ آبان ماه ساعت ۱۰ صبح همزمان با سراسر کشور موضوعات رویداد اعلام و شرکت کنندگان به رقابت می‌پردازند.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج لرستان با بیان اینکه شرکت‌کنندگان در یک رزمایش ۴۸ ساعته به رقابت می‌پردازند، تصریح کرد: تیم‌های شرکت کننده ۴۸ ساعت در این رزمایش حضور دارند و خروج از محل برگزاری رویداد ممنوع است و در پایان، تولیدات مورد داوری قرار می‌گیرد و در اختتامیه مراسم تیم‌های برگزیده اعلام می‌شوند.

وی بیان کرد: به تیم‌های برگزیده هر بخش جوایز نفیسی اهدا و به مسابقات کشوری که ۲۶ تا ۲۸ آبان ماه در تهران برگزار می‌شود، راه می‌یابند.

حجت‌پور شناسایی افراد متخصص در حوزه تولیدات دیجیتال، توانمندسازی و ایجاد اشتغال را از مهم‌ترین اهداف برگزاری رویداد برشمرد و گفت: در پایان این رقابت فشرده، تیم‌های برگزیده در این سه بخش معرفی و محصولات آن‌ها با هدف تجاری‌سازی و افزایش ظرفیت اشتغال جبهه انقلاب اسلامی، مورد حمایت قرار می‌گیرد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

سیزده − دو =

0 دیدگاه

Choose a style: