روشنایی تونل آبسرده بروجرد تکمیل شد


پاعلم 1400/08/16 دقیقه مطالعه
روشنایی تونل آبسرده بروجرد تکمیل شد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان گفت: پروژه روشنایی تونل آبسرده در محور بروجرد_بیرانشهر تکمیل شده و در روزهای آینده وارد مدار می‌شود.

عباس شرفی اظهار کرد: با توجه به اهمیت روشنایی در ایمنی محورهای مواصلاتی، پروژه‌های روشنایی در تمام محورهای استان فعال شده است که در حال حاضر پروژه روشنایی تونل آبسرده در محور بروجرد_بیرانشهر به طول ۸۰۰ متر تکمیل شده است و در روزهای آینده وارد مدار می‌شود.

وی با بیان اینکه مناقصه پروژه تعمیر و نگه‌داری روشنایی منطقه یک استان برگزار شده است، تصریح کرد: برنده این مناقصه مشخص شده است و تعمیر و پشتیبانی محور خرم‌آباد_بروجرد تا محدوده پل هرو با اولویت‌بندی مقاطع آغاز می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین پروژه‌های اولویت‌دار روشنایی در مرکز استان، مقطع شوراب در محور خرم‌آباد_پلدختر به طول شش کیلومتر است که به‌زودی اجرا و تکمیل می‌شود.

شرفی از نصب چهار برج روشنایی در محورهای استان خبر داد و اضافه کرد: دو عدد برج نوری در تقاطع تنگ بره رومشکان، یک عدد در تقاطع شول‌آباد الیگودرز و یک عدد در تقاطع مومن‌آباد ازنا نصب و راه‌اندازی شده است تجهیزات برج نوری پران پرویز خریداری و آماده نصب، فونداسیون و پایه برج نوری تقاطع گراب کوهدشت نیز نصب شده و در مرحله نصب شبکه قرار دارد.

وی بیان کرد: اجرای روشنایی ورودی الیگودرز به طول دو کیلومتر نیز جزو برنامه‌ها است که به‌زودی عملیاتی می‌شود.

گفتنی است، درمجموع ۱۴۰ کیلومتر روشنایی در طول محورهای استان وجود دارد که نگه‌داری و به‌روزرسانی آن‌ها توسط اداره‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان انجام می‌شود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

هفت + شانزده =

0 دیدگاه

Choose a style: