رقابت های دوومیدانی دختران باشگاه‌های کشور در خرم‌آباد آغاز شد


پاعلم 1400/07/29 دقیقه مطالعه
رقابت های دوومیدانی دختران باشگاه‌های کشور در خرم‌آباد آغاز شد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ رییس‌ هیات دوومیدانی لرستان اظهار کرد: این مسابقات به مدت ۲ روز در ورزشگاه تختی خرم آباد برگزار می شود  و امروز ورزشکاران در رشته‌های هفت‌گانه، پرش با نیزه و پرتاب نیزه با هم رقابت می‌کنند.

وی با بیان اینکه برای اولین بار مسابقات دوومیدانی بانوان در رده سنی جوانان و نوجوانان نیز برگزار می‌شود، افزود: خوشبختانه استقبال خوبی از این رقابت‌ها شده و ۱۲ تیم باشگاهی، ۸ تیم لیگ برتر و ۳ هیات به صورت دسته‌جات لیگی در این مسابقات حضور دارند.

سپهوند بیان کرد: پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد به‌عنوان میزبان با یک تیم مدعی وارد و از همان وسایل باکیفیت رقابت مردان برای بانوان البته با استانداردهای ویژه استفاده شده است.

رئیس هیات دوومیدانی لرستان خاطرنشان کرد:  در حوزه بانوان ورزشکاران توانمندی وجود دارد که از بین دختران دو تیم Aو B برای مسابقات نوجوانان آسیا در کشور کویت انتخاب خواهند شد.

سپهوند ادامه داد: امیدواریم بعد از اینکه افراد منتخب مشخص شدند اردوهای خوب و تخصصی به صورت جداگانه برای حوزه بانوان داشته باشیم.

رئیس هیات دوومیدانی لرستان با اشاره به انجام اولین مرحله گزینش تیم‌ها گفت: در رده نوجوانان و حتی جوانان برای مسابقات جهانی سال آینده در کشور کلمبیا نیز مرحله اول انتخاب را داریم و امیدواریم بچه‌ها بتوانند گام اول را محکم بردارند.

به گفته وی در حوزه بانوان ۲۰۰ ورزشکار در ۲۴ ماده با هم رقابت می‌کنند و امیدواریم لرستان بتواند موفقیت خوبی کسب کند.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

پانزده − چهار =

0 دیدگاه

Choose a style: