رفع مشکلات و خدمت به مردم اولویت مدیران باشد


پاعلم 1400/07/25 دقیقه مطالعه
رفع مشکلات و خدمت به مردم اولویت مدیران باشد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: رفع مشکلات و خدمت به مردم اولویت مدیران باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمدرضا شاهرخی در نشست صمیمی مدیران روحانی ادارات لرستان که امروز ۲۵ مهرماه در سالن جلسات اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به روی کار آمدن دولت سیزدهم و عقب‌ماندگی‌های گوناگون در استان لرستان که در دستگاه‌های اجرایی طی سال‌های گذشته ایجاد شده حداقل کار ما این است که این ضعف‌ها و کم‌کاری‌ها را شناسایی کنیم.

وی با بیان اینکه در آموزه‌های قرآنی و حکومت علوی و نبوی مدیریت وسیله‌ای برای راحتی و کسب دنیاطلبی نیست به ویژه برای روحانیون، اضافه کرد: در مناصب حکومتی مدیر شدن، رئیس جمهور شدن، وزیر شدن برای این نیست که چیزی به دست بیاورند و آینده خود و فرزندانش را تأمین کنند.

امام‌جمعه خرم‌آباد با بیان اینکه البته در گام اول انقلاب برخی مسئولان از خدمتگذاری واقعی فاصله گرفتند که در گام دوم مدبرانه باید جبران شود، ادامه داد: مدیر شدن در جمهوری اسلامی در هر پستی برای رشد ایمان و گسترش تقوا در بین سطوح و لایه‌های مختلف جامعه، اجرای عدالت، فراهم کردن زمینه لازم برای شکل‌گیری جامعه اسلامی و انسانی و همچنین اصلاح، ارشاد و هدایت مردم است.

شاهرخی با بیان اینکه عدالت در جامعه اسلامی بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: کسانی که در جمهوری اسلامی مسئولیت دارند باید زندگی خود را با مردم معمولی و ضعیف جامعه مقایسه کنند و اصل برای آنها رفع مشکلات و خدمت به مردم باشد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

چهار × دو =

0 دیدگاه

Choose a style: