» ورزشی » ربیعی: پنالتی سپاهان مقاومت ما را شکست/ شاید شانس من است
ربیعی: پنالتی سپاهان مقاومت ما را شکست/ شاید شانس من است
ورزشی

ربیعی: پنالتی سپاهان مقاومت ما را شکست/ شاید شانس من است

1403/01/29 00


سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در واکنش به برتری سپاهان در داربی اصفهان با یک ضربه پنالتی گفت: پس از پنالتی سپاهان، مقاومت ما شکسته شد. نمی‌خواهم درباره پنالتی کارشناسی کنم اما برای تیم ما پیش از این پنالتی‌های واضحی گرفته نشد. شاید شانس من است.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ محمد ربیعی در نشست خبری پس از داربی اصفهان که با یک گل به سود سپاهان به پایان رسید، اظهار کرد: سپاهان تیم پرمهره‌ای است که بازیکنان خلاقی دارد. پس از پنالتی سپاهان، مقاومت ما شکسته شد. از آن پس بازتر بازی کردیم اما موقعیت‌هایمان به گل تبدیل نشد. نمی‌خواهم در مورد پنالتی کارشناسی کنم اما برای تیم ما در بازی با شمس‌آذر و استقلال خوزستان دو پنالتی کاملا واضح گرفته نشد. این‌ها در بازی طبیعی است. شاید شانس من است.

وی افزود: بازی تقریبا درستی ارائه کردیم. هدفمان در بخش اصلی جلوگیری از بخش‌های تهاجمی سپاهان بود که نسبت به اکثر تیم‌هایی که در نقش‌ جهان بازی کردند، به نظرم در بدنه‌ها کم‌تر موقعیت دادیم.

ربیعی ادامه داد: موقعیت‌های پنجاه پنجاه را برای تیم ما نگرفتند و پنالتی‌های سخت‌گیرانه بر ضد ما گرفته شد. به عقیده من اخراج کامیابی‌نیا در تقابل برابر هوادار نیز سخت‌گیرانه بود.

سرمربی ذوب‌آهن با ابراز نارضایتی از کیفیت شهرآورد اصفهان یادآور شد: به نظرم این بازی کیفیت مد نظر را نداشت. ما با توجه به بضاعتی که داشتیم، فوتبال بازی کردیم. البته شاید این نوع بازی باب میل من نباشد اما داربی اصفهان می‌تواند باکیفیت‌تر باشد.

ربیعی در پایان درباره دیدار بعدی تیمش با آلومینیوم در فولادشهر تصریح کرد: با فاصله کم و تنها سه روز دیگر بازی داریم. این بازی تمام شده و باید برای دیدار بعد ریکاوری جسمی و ذهنی کنیم. هفت بازی دیگر در لیگ داریم و امیدوارم در نهایت با توجه به محدودیت‌هایی که داریم، نسبت به سال گذشته جایگاه بهتری را کسب کنیم.

انتهای پیام

 
منبع: ایسنا

پایگاه خبری پاعلم – اسماعیل ملک نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

اسماعیل ملک نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − 4 =

  • ×