» ورزشی » ربیعی: بازگشت ذوب آهن به روزهای اوج نیازمند برنامه‌ریزی است
ربیعی: بازگشت ذوب آهن به روزهای اوج نیازمند برنامه‌ریزی است
ورزشی

ربیعی: بازگشت ذوب آهن به روزهای اوج نیازمند برنامه‌ریزی است

1402/07/12 00


ایسنا/قزوین سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: عملکرد ذوب آهن‌ را نسبت به گذشته باید در پایان کار مورد ارزیابی قرار داد، ذوب آهن برای اینکه دوباره برگردد و در زمره تیم‌های مدعی کسب سهمیه قرار بگیرد نیازمند دست کم ۲ سال برنامه‌ریزی مدون و منظم است.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ محمد ربیعی چهارشنبه شب ۱۲ مهر در نشست خبری پیش از بازی شمس آذر قزوین و ذوب آهن اصفهان در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: استان قزوین شایستگی این را داشت که نماینده‌ای در لیگ برتر فوتبال ایران داشته باشد و بابت این موضوع به مجموعه شمس‌آذر تبریک می‌گویم و امیدوارم روند موفقیت این تیم ادامه‌دار باشد.

وی ادامه داد: در چند هفته اخیر تیم شمس‌آذر تیم خوبی ظاهر شده است، این تیم دونده و پرتلاش است و محورهای فنی هم دارد و بازی پیش‌رو برای ما بازی بسیار مهم و چالش‌برانگیزی خواهد بود و بدون تعارف فکر می‌کنم شمس آذر در ۲ هفته اخیر بهتر از ذوب آهن خودش را مهیای بازی کرده است.

این سرمربی تصریح کرد: سعی می‌کنیم که با تمرکز و برنامه‌ریزی بازی کنیم و امیدوارم بازی برای همه هواداران شمس‌آذر جذاب باشد و بازیکنان هر ۲ تیم سلامت از زمین خارج شوند.

وی در پاسخ به سؤالات خبرنگاران درخصوص تحول شکل‌گرفته در تیم ذوب آهن، خاطرنشان کرد: درباره رویکرد تیم ذوب‌آهن باید بگویم که با توجه به محدودیت‌هایی که داشته و داریم برنامه‌ریزی‌هایی انجام دادیم تا با تغییر نگاه مدیریتی از سوی مربی به صورت بلندمدت این تیم به تکامل برسد.

این سرمربی بیان کرد: عملکرد ذوب آهن‌ را نسبت به گذشته باید در پایان کار مورد ارزیابی قرار داد، ذوب آهن برای اینکه دوباره برگردد و در زمره تیم‌های مدعی کسب سهمیه قرار بگیرد نیازمند دست کم ۲ سال برنامه‌ریزی مدون و منظم است چون ما در فوتبال باید بپذیریم برنامه‌محوری حرف اول را می‌زند.

وی ادامه داد: ذوب آهن نیازمند نقل و انتقالاتی برای بهبود شرایط است، در موضوع میانگین سنی نیز نیازمند بازنگری هستیم، در بحث تجهیزات و امکانات باید به مرور اتفاقاتی بیفتد، این موضوعات با وجود محدودیت‌ها باید با شیب خوبی در ذوب آهن انجام شود.

ربیعی گفت: در رابطه با موضوعات مربوط به حضور بازیکنان باشگاه‌ها در تیم امید خیلی‌ها صحبت کرده‌اند و در روز قبل از بازی دوست ندارم درباره این مسائل سخن بگویم، چون همه ابعاد و چالش‌های مرتبط با این موضوع را درک می‌کنم.

وی تصریح کرد: من جزو کسانی هستم که معتقدم باید عدالت در مسابقات اجرا شود، ما نیازمندیم طوری برنامه‌ریزی کنیم که لیگ جلو برود و به بازی‌های ملی آسیب نرسد کار سختی است و چون من دغدغه‌های همه را می‌دانم خودم را در معرض قضاوت قرار نمی‌دهم.

ربیعی اظهار کرد: متأسفانه در بازی آخرمان مقابل استقلال اهواز، آرش قادری با مصدومیت بلند مدت و شدید مواجه شد و در تمرین دیروز نیز یکی از بازیکنان دچار مصدومیت شد ضمن اینکه ۲ نفر از بازیکنانمان تازه از هانگژو برگشته‌اند و با این شرایط باید ببینیم که آیا می‌توانیم بازیکن مصدوم را به فردا برسانیم یا خیر.

انتهای پیام 

 
منبع: ایسنا

پایگاه خبری پاعلم – حجت بساطی زاده

به این نوشته امتیاز بدهید!

حجت بساطی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

  • ×