راه‌اندازی سومین مرکز واکسیناسیون در دانشگاه آزاد بروجرد


پاعلم 1400/06/28 دقیقه مطالعه
راه‌اندازی سومین مرکز واکسیناسیون در دانشگاه آزاد بروجرد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد از راه‌اندازی سومین مرکز واکسیناسیون کرونای این دانشگاه خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این مرکز نقش واحد بروجرد در واکسیناسیون بیماری کرونا پررنگ‌تر می‌شود.

داریوش جاوید امروز ۲۸ شهریورماه، از راه‌اندازی سومین مرکز واکسیناسیون کرونای دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد خبر داد و اظهار کرد: در راستای رسالت مردمی دانشگاه آزاد اسلامی، پایگاه تجمیعی واکسیناسیون با همکاری بسیج دانشجویی این واحد به آدرس میدان مدرس، خیابان مدرس جنوبی، سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی ایجاد شده است.

وی تصریح کرد: همزمان با صدور بخشنامه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درباره راه‌اندازی و تجهیز مراکز واکسیناسیون در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی، اقدامات لازم در این خصوص آغاز شد و با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان بروجرد، نخستین مرکز واکسیناسیون کرونای واحد بروجرد به آدرس خیابان کشتارگاه، سالن ورزشی شهید محمد بروجردی آغاز به کار کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد اضافه کرد: مرحله نخست فعالیت این پایگاه با واکسیناسیون اعضای هیئت علمی، کارکنان و مدرسان حق‌التدریس آغاز شد و اکنون با راه‌اندازی سومین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون، دانشجویان و همه افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند برای تزریق واکسن به این پایگاه‌ها مراجعه کنند.

جاوید بیان کرد: دومین پایگاه تجمیعی واکسیناسیون این واحد نیز به آدرس شهرک اندیشه، کلینیک بیماری خاص راه‌اندازی شده است و در برخی از روزها این مراکز تا ۶۰۰ دُز واکسن نیز تزریق کرده‌اند.

وی عنوان کرد: واحد بروجرد بیش از ۳۰ درصد پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون در این شهرستان را به خود اختصاص داده و از این لحاظ الگویی برای دیگر سازمان‌ها و ارگان‌ها است.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

Choose a style: