» ورزشی » رافت: بازی پرسپولیس و هوادار مثل یک فیلم تکراری بود
رافت: بازی پرسپولیس و هوادار مثل یک فیلم تکراری بود
ورزشی

رافت: بازی پرسپولیس و هوادار مثل یک فیلم تکراری بود

1403/02/25 00


بازیکن پیشین پرسپولیس معتقد است که «بازی پرسپولیس برابر هوادار مانند فیلم سینمایی بود که انگار ۴ مرتبه قبلا دیده باشی و هیچ جذابیت و هیجانی برای بیننده نداشت.»

پایان رافت به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ در ارزیابی از عملکرد تیم پرسپولیس برابر هوادار در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، اظهار کرد: آنچه در این بازی اهمیت داشت کسب ۳ امتیاز بود که پرسپولیس توانست به آن برسد. البته بازی چون بدون تماشاگر برگزار شد مانند فیلم سینمایی بود که ۴ مرتبه قبلا دیده باشی بدون اینکه برای بیننده جذابیت یا شور و هیجان خاصی داشته باشد.

وی گفت: پرسپولیس در این دیدار بدون اینکه موقعیت زیادی ایجاد کند مرتب موقعیت می‌داد. اگر در ۳ بازی آینده خود به ویژه برابر استقلال خوزستان و شمس آذر قزوین با همین شیوه بازی کند قطعا روند خوبی نخواهد داشت. پرسپولیس ۳ بازی حساس و مهم را پیش رو دارد که نباید اجازه دهد که توپ‌ها به راحتی به گل تبدیل شوند. با بازی‌ای که من از پرسپولیس برابر هوادار دیدم این نگرانی وجود دارد که به راحتی امتیاز از دست بدهد.

بازیکن پیشین پرسپولیس همچنین در ارزیابی از تیم هوادار خاطرنشان کرد: این تیم بار فنی زیادی نداشت و بازیکنان آن از نظر تکنیک، تاکتیک و سرعت، بازی معمولی را به نمایش گذاشتند. حتی بازیکنان شماره ۹ و ۱۰ هوادار که باید به مراتب بهتر از سایر بازیکنان آن عمل می‌کردند بازی معمولی داشتند و از خط حمله تا دفاع یکسان بازی می‌کردند. پرسپولیس برابر چنین تیمی باید موقعیت‌های گلزنی زیادی ایجاد می‌کرد و عملکرد موفق تری داشت اما روند بازی‌اش چنگی به دل نمی‌زد.

رافت یکی از مشکلات پرسپولیس را در خط میانی و دفاع وسط عنوان کرد و افزود: این مشکل تنها مختص پرسپولیس نیست و در فوتبال با چنین معضلی مواجه هستیم.

وی در پایان گفت: پرسپولیس ۳ بازی فوق‌العاده سخت دارد، به ویژه شمس آذر از همه برای پرسپولیس سخت‌تر است. این تیم با بازیکنان گمنام خود فوق العاده بازی می‌کند. به هر صورت پرسپولیس اگر به دنبال قهرمانی است باید برابر استقلال خوزستان و شمس آذر بازی‌های خوبی را به نمایش بگذارد و مانند هوادار به این تیم‌ها اجازه خلق موقعیت ندهد.

انتهای پیام

 
منبع: ایسنا

پایگاه خبری پاعلم – اسماعیل ملک نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

اسماعیل ملک نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + چهارده =

  • ×