» آرشیو » در انتخاب دستیاران مردمی سازی نگاه فرمانداران لحاظ شود
در انتخاب دستیاران مردمی سازی نگاه فرمانداران لحاظ شود
آرشیو - اخبار

در انتخاب دستیاران مردمی سازی نگاه فرمانداران لحاظ شود

1402/09/09 10


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ استاندار لرستان گفت: در انتخاب دستیاران فرمانداران در امر مردمی سازی نگاه و نظر فرمانداران لحاظ شود.

فرهاد زیویار امروز نهم آذرماه در جلسه شورای فرمانداران لرستان، اظهار کرد: ارزشی بودن و توام با آن مردمی بودن دو مؤلفه مهم انتخاب دستیار فرمانداران است.

وی به رویداد ملی شهریاران در حوزه ثبت ایده و اقدامات مردمی در استان اشاره کرد و افزود: در سطح مسئولین استان باید ایده‌ها و اقدامات انجام شده با مشارکت مردم ثبت شوند که چگونگی آن توسط دستیار شرح داده شده و در سایت شهریاران https://shahriaran.ir/مورد نظر در این خصوص اطلاع‌رسانی شده است.

استاندار تصریح کرد: مردمی سازی یک از برنامه‌های مهم دولت سیزدهم است که کارها با کمک مردم انجام شوند.

زیویار با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) مبنی بر سپردن کارها به مردم خاطرنشان کرد: در این راستا تجربیات خوبی به ثبت رسیده و هر زمان مردم پای‌کار آمده‌اند کارها با سرعت بیش‌تر و هزینه کمتر به سرانجام رسیده‌اند.

وی اضافه کرد: در این راستا جلسات هیأت‌های اندیشه‌ورز در سطح شهرستان‌ها با نخبگان آن شهرستان برگزار و از دیدگاه و ایده‌ها استفاده شود.

استاندار بیان کرد: اگر ایده‌ای قابل اجرا باشد پس از طرح در کمیته داوری و در صورت تأیید در فاز شتابدهی و اجرا قرار می‌گیرد.

زیویار ادامه داد: فرمانداران در جهت اقدامات مردمی و ایده‌های مردمی تکلیف به مدیران دستگاهی شهرستانی داشته باشند و از مردم و حلقه‌های میانی نیز دعوت کنند جهت ثبت ایده‌های مردمی خود و همچنین کمیته‌های داوری در سطح شهرستان‌ها نیز با هماهنگی فرمانداران تشکیل خواهند شد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – علی بساطی نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

علی بساطی نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

  • ×