درخواست کاربران فارس از دولت انقلابی/ حضور مسوولان در شبکه‌‌‌های فیلتر شده تعیین تکلیف شود


پاعلم 1401/09/03 دقیقه مطالعه
درخواست کاربران فارس از دولت انقلابی/ حضور مسوولان در شبکه‌‌‌های فیلتر شده تعیین تکلیف شود


به گزارش پایگاه خبری پاعلم، برخی از کاربران سامانه با ثبت سوژه در این سامانه خواستار منع استفاده مسوولان از شبکه‌های خارجی یا فیلتر شده شده اند.

سردبیر این سوژه در گفت وگو با خبرنگار فارس، گفت: همیشه حضور مسوولان در شبکه های اجتماعی فیلتر شده باعث اعتراض و گلایه مردم بوده است. 

وی گفت: بدتر این است که می بینیم که مسوولانی که دستگاه آنها رای در فیلتر شدن یا نشدن شبکه ای دارد، پس از فیلتر شدن آن شبکه،  خود در همان شبکه حضور پیدا می کنند. 

به گفته وی، این انتقاد سال ها است که به این رویه وارد می شود و مسوولان در جواب یا می گویند شخصا مخالف فیلتر شدن این شبکه بوده اند اما باقی رای دهنده ها رای موافق برای فیلتر شدن داده اند یا می گویند برای مقابله با هجمه دشمن در این شبکه ها حضور دارند یا می گویند برای مخاطبان خارجی و به زبان غیرفارسی مطلب می زنند.

این کاربر سامانه تصریح کرد: پس از سال ها بلاتکلیفی در این باره که باعث انتقاد مردم می شود، بهتر است دولت انقلابی سیزدهم تکلیف یک بام و دو هوا حضور مسوولان دولتی در شبکه‌های اجتماعی فیلتر شده و ممنوعیت حضور برای کاربران عادی را یکبار برای همیشه روشن کند و به گلایه مردم پایان داده دهد. 

وی گفت: اگر لازم است دولت می تواند با صدور بخشنامه‌ یا دستورالعملی تکلیف حضور مسوولان در شبکه‌ های اجتماعی خارجی فیلتر شده را روشن کند و حتی آنها را از حضور در این شبکه ها منع کند.

پایان پیام/


 
منبع: فارس

پایگاه خبری پاعلم – پلدختر

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

Rating*

Choose a style: