درخشش لرستان در مسابقات قرآن زندانیان منطقه ۵ کشور با ۱۳ رتبه برتر


پاعلم ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ دقیقه مطالعه
درخشش لرستان در مسابقات قرآن زندانیان منطقه ۵ کشور با ۱۳ رتبه برتر


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرکل زندان‌های لرستان از کسب رتبه برتر این استان در مسابقات قرآن زندانیان منطقه ۵ کشور خبر داد و گفت: در این دوره از مسابقات، استان با کسب ۱۳ مقام برتر برای دومین سال متوالی رتبه برتر را کسب کرد.

عبدالمجید کشوری امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به برگزاری مسابقات قرآنی زندانیان آقا و مهرجویان کانون‌های اصلاح و تربیت منطقه ۵ کشور در سنندج، اظهار کرد: این دوره از مسابقات طی هفته جاری با حضور نمایندگان کردستان، ایلام، کرمانشاه و لرستان برگزار شد.

وی با بیان اینکه مسابقات قرآنی زندانیان آقا و مهرجویان کانون‌های اصلاح و تربیت منطقه ۵ کشور در دو بخش کتبی و شفاهی برگزار شد، گفت: در این دوره از مسابقات تعداد ۱۴۵ نفر از مددجویان منطقه ۵ کشور در رشته‌های قرائت، تفسیر، اذان، دعاخوانی، مفاهیم نهج‌البلاغه، ترتیل، حفظ موضوعی، حفظ یک جزء، سه جزء، پنج جزء، ۱۰ جزء، ۱۵ جزء، ۲۰ جزء و حفظ کل قرآن کریم  به رقابت پرداختند.

کشوری بیان کرد: در این دوره از مسابقات، لرستان با کسب ۱۳ مقام برتر، برای دومین سال متوالی رتبه برتر را کسب کرد، که از این تعداد هفت نفر، حائز رتبه اول شدند، یادآور شد: بعد از لرستان، استان‌های کردستان و کرمانشاه، به ترتیب، دوم و سوم شدند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هفت =

Rating*

Choose a style: