» آرشیو » “دایه‌دایه” حس مقاومت، ایران دوستی و وطن‌پرستی را به رخ می‌کشد
"دایه‌دایه" حس مقاومت، ایران دوستی و وطن‌پرستی را به رخ می‌کشد
آرشیو - اخبار

“دایه‌دایه” حس مقاومت، ایران دوستی و وطن‌پرستی را به رخ می‌کشد

1402/07/13 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مربی فنی گروه موسیقی شباهنگ تهران گفت: موسیقی حماسی “دایه‌دایه” این قدر جذاب و فاخر است که هر وقت آن را گوش می‌دهیم حس مقاومت، ایران دوستی و وطن‌پرستی را به رخ می‌کشد.

فاطمه قیصرپناه در دومین روز از برگزاری جشنواره بین‌المللی ایثار-نوای مهر در خرم‌آباد در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: موسیقی‌های اصیل و شعرهایی که پیام دارند حال و هوای جوانان امروز بهتر می‌کند.

وی اضافه کرد: جوانان می‌توانند دغدغه‌ها و درخواست‌های خود را خیلی سالم‌تر در موسیقی‌هایی که ساختار درستی دارند ارائه دهند.

مربی فنی گروه شباهنگ تهران گفت: با ابزاری همچون موسیقی می‌توانیم پیام مقاومت، حماسه، ایثار، حس خوب غم، شادی و شعار و خواسته خود را نمایش دهیم.

قیصرپناه بیان کرد: موسیقی حماسی “دایه‌دایه” اینقدر جذاب و فاخر است که هر وقت آن را گوش می‌دهیم حس مقاومت، ایران دوستی و وطن‌پرستی را به رخ می‌کشد.

وی گفت: امروز در دومین روز جشنواره با دو اجرا و با موضوع “ایثار و شهادت” و “ایران وطنم” روی صحنه اجرا خواهیم کرد.

مربی فنی گروه شباهنگ تهران اضافه کرد:به عنوان یک فعال در عرصه موسیقی از کلاس سوم ابتدایی به موسیقی علاقمند بودم و در سن ۱۷ سالگی کارحرفه‌ای خود را آغاز کردم و با افتخار ۲۵ سال است که به صورت حرفه‌ای در موسیقی فعالیت دارم.

قیصرپناه افزود: حتی در زندگی خصوصی نیز همسرم آهنگ‌ساز و دو فرزندم نیز در موسیقی فعالیت دارند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – علی بساطی نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

علی بساطی نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

  • ×