دانش‎‌آموزان بروجردی ۲۵ رتبه برتر کشوری و منطقه‌ای را کسب کردند


پاعلم 1400/04/24 دقیقه مطالعه
iOS 14


محمد مهرافزون روز پنجشنبه به رسانه ها اعلام کرد: در امتحانات نهایی امسال تمامی شیوه نامه‌های بهداشتی اعم از رعایت فواصل صندلی‌ها، تب سنجی در ابتدای ورود دانش آموزان، وجود مواد ضدعفونی و ماسک رعایت شده بود و این کار باعث تضمین سلامت و امنیت امتحانات شد. 

 وی با تاکید بر اینکه حفظ سلامت همکاران و دانش آموزان اولویت اصلی آموزش و پرورش در زمینه برگزاری امتحانات نهایی بود، اظهار داشت: در راستای تحقق این مهم تعداد حوزه‌های امتحانی را  افزایش داده ایم و برگزاری منظم امتحانات نهایی در شرایط خاص کرونایی و رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی، وظیفه بسیار حساس و بزرگی بود که با تلاش عوامل اجرایی به خوبی صورت گرفت.

وی بیان کرد: آرامش مطلوب دانش آموزان و رضایت بازرسان استانی و شهرستانی از روند برگزاری امتحانات دستاوردهای بزرگی بودند که در زیر سایه تلاش‌ بی وقفه همکاران، همراهی دانش آموزان و والدین بدست آمد.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد اضافه کرد: واکسیناسیون معلمان در تابستان سال جاری موجب می‌شود سال تحصیلی آینده را بتوانیم با شرایط بهتری آغاز کنیم و از آسیب های حوزه آموزش که به سبب بیماری کرونا بوجود آمده جلوگیری کنیم.

مهرافزون ادامه داد: معلمان در این شرایط سخت بیشترین رسالت را برعهده داشتند و به بیانی مجاهدان امر آموزش و تحول گرای نظام تعلیم و تربیت شدند و با تلاش و پشتکار مسوولانه و دلسوزانه پای کار بوده و اجازه ندادندکه آموزش تعطیل شود.

به گفته وی بیش از ۶۵ هزار دانش آموز در حدود ۴۲۰ واحد آموزشی در این شهرستان مشغول به تحصیل هستند.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

یازده − سه =

0 دیدگاه