» خبر » اخبار » حضور پرشور در انتخابات پشتوانه محکم دولت آینده خواهد بود
حضور پرشور در انتخابات پشتوانه محکم دولت آینده خواهد بود
اخبار

حضور پرشور در انتخابات پشتوانه محکم دولت آینده خواهد بود

1403/04/04 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: حضور پرشور مردم در انتخابات پشتوانه محکمی برای دولت آینده خواهد بود.

مسلم مرادی امروز (چهارم تیر ماه) در مراسم غبارروبی گلزار شهدا که به‌مناسبت هفته قوه قضائیه انجام شد، اظهار کرد: شهید رئیسی راه شهید بهشتی را در پیش گرفت، کار قوه قضائیه بسیار مهم و ارزشمند است و با عدالت سر و کار دارد.

وی بیان کرد: این هفته ختم به یک واقعه مهم خواهد شد که بحث مشارکت در این راستا بسیار اهمیت دارد و حضور پرشور مردم در انتخابات باعث خنثی شدن توطئه دشمنان می‌شود. امروز همه وظیفه دینی، شرعی، عقلانی و اعتقادی داریم که همه را به حضور در پای صندوق‌های رای دعوت کنیم.

او با بیان اینکه حضور پرشور مردم در انتخابات پشتوانه محکمی برای دولت آینده خواهد بود، گفت: هرقدر این انتخابات فارغ از نتیجه آن پرشورتر برگزار شود، قدرت عملکردی دولت منتخب بیشتر می‌شود و ضامن تداوم اقتدار ملی در عرصه‌های داخلی و خارجی است. حضور مردم در صحنه‌های مختلف پس از انقلاب اسلامی، از ارکان مهم قدرت نرم نظام در برابر جنگ نرم دشمنان است.

معاون استاندار لرستان افزود: حضور مردم در صحنه‌های مختلف و پیروی از آموزه‌های امامین انقلاب، همیشه باعث تقویت وحدت کلمه و انسجام اجتماعی و ملی شده است.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – میلاد بساطی نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

میلاد بساطی نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + چهار =

  • ×