» ورزشی » جنگ گلادیاتوری استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی
جنگ گلادیاتوری استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی
ورزشی

جنگ گلادیاتوری استقلال و پرسپولیس برای قهرمانی

1403/01/30 00


پیشکسوت پرسپولیس معتقد است: استقلال و پرسپولیس هر دو شانس قهرمانی دارند و برای حفظ صدرنشینی و رسیدن به سکوی قهرمانی منتظر لغزش یکدیگر هستند.

حمید درخشان به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ در ارزیابی از عملکرد تیم‌ها در نیم فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال و این که کدام تیم شانس بیشتری برای قهرمانی دارد، اظهار کرد: استقلال و پرسپولیس هر دو در کورس قهرمانی قرار دارند و شرایط به گونه‌ای است که هر کدام منتظر لغزش دیگری است تا خود را به صدر برساند. البته شرایط هر دو تیم برای قهرمانی یکسان است.

وی افزود: یکی از نقاط ضعف تیم‌ها در نیم فصل دوم این است به جای این که تمرکزشان را بر روی رفع اشکالات خود قرار دهند و ضعف تیم خود را برطرف کنند، ضعف تیم خود را به گردن سایر تیم‌ها می‌اندازند. فوتبال ما هنوز نتوانسته خود را از این وضعیت خارج کند و در یک شرایط ایده‌ال قرار بگیرد. تا زمانی که به انتهای بازی‌ها برسیم هر تیمی به دنبال تضعیف و تخریب تیم دیگری است در حالی که اگر تمرکزشان را به روی بازی تیم خود قرار دهند شانس قهرمانی آن تیم بیشتر می‌شود.

پیشکسوت پرسپولیس تصریح کرد: در شرایط فعلی بهترین کار این است تیم‌های مدعی قهرمانی به فکر این باشند که تمرکزشان را روی بازی‌های خود قرار دهند تا شانس قهرمانی را از دست ندهند.

درخشان همچنین درباره علت عملکرد ضعیف سپاهان و تراکتور در نیم فصل دوم، اظهار کرد: سپاهان چون در لیگ قهرمانان آسیا نتیجه خوبی نگرفت آن نتیجه از نظر روحی و روانی روی تیم تاثیر نامطلوبی گذاشت، همچنین جابجایی در مدیریت سبب شد تا تیم تمرکز کافی برای ادامه بازی‌ها را نداشته باشد. بزرگ‌ترین مساله تیم سپاهان با وجود این که تیم خوبی بسته بود اما بازیکنان نمی‌دانم به چه دلیلی تمرکز لازم را در تیم نداشتند و همین مساله سبب شد تا تیم از شکل اصلی خود خارج شود.

وی تاکید کرد: سپاهان با وجود این که بازیکنان خوبی جذب کرده بود و روند رو به جلوی خوبی داشت اما رشد آن یک دفعه متوقف شد، حال این که چرا چنین اتفاقی برای تراکتور رخ داد مشخص نیست.

درخشان ادامه داد: تراکتور نیز یکسری مشکلات در خرید بازیکنان داشت و فکر کنم یک مقدار در خرید بازیکن سلیقه‌ای عمل کرد و همین سبب شد تا مشکلاتی برای این تیم ایجاد شود. تراکتور برای قهرمانی هزینه‌های زیادی انجام داده بود اما به خاطر این گونه مسائل دچار مشکل شد.

وی در پایان با بیان این که هر دو استقلال و پرسپولیس شانس قهرمانی دارند، خاطرنشان کرد: هر دو تیم برای قهرمانی رقابت می‌کنند و منتظر لغزش یکدیگر هستند تا قهرمانی را به راحتی از دست ندهند.

انتهای پیام

 
منبع: ایسنا

پایگاه خبری پاعلم – اسماعیل ملک نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

اسماعیل ملک نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

  • ×