توزیع ۵۳۸ قلم تجهیزات کارگاهی هنرستان‌های لرستان


پاعلم 1400/06/09 دقیقه مطالعه
توزیع ۵۳۸ قلم تجهیزات کارگاهی هنرستان‌های لرستان


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ معاون آموزش متوسطه لرستان از تهیه و توزیع ۵۳۸ قلم تجهیزات کارگاهی هنرستان‌های استان با اعتباری بالغ‌بر هشت میلیارد و پانصد میلیون ریال خبر داد.

نصراله بازگیران در حاشیه توزیع تجهیزات کارگاهی هنرستان لرستان اظهار کرد: در راستای تأمین بخشی از نیازهای تجهیزات کارگاهی هنرستان‌های فنی، حرفه‌ای و کاردانش شهرستان‌ها و مناطق آموزشی استان، از محل اعتبارات تخصیص یافته، تجهیزاتی بالغ‌بر هشت میلیارد ۵۰۰ میلیون ریال خریداری و توزیع شد.

وی تصریح کرد: نقش مدیریت توسعه متوازن در فرآیند ارتقاء آموزش‌های هنرستانی بسیار مهم است که می‌توان با به‌روزرسانی تجهیزات کارگاهی در راستای ارتقاء کیفیت، نقش بسزایی در جذب و ترغیب دانش‌آموزان به رشته‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش ایفا کرد.

معاون آموزش متوسطه لرستان خاطرنشان کرد: مهارت‌آموزی یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های آموزش‌وپرورش با توجه به اسناد بالادستی و سند تحول بنیادین است که باید برنامه‌ریزی‌ها به شکلی باشد تا با توجه به نیاز استان در زمینه نیروی انسانی مهارت محور، دانش آموزان را براساس علاقه و استعداد به سمت و سوی رشته‌های فنی و مهارتی هدایت کنیم.

بازگیران ادامه داد: علاوه بر این تجهیزات توزیع شده، مبلغ ۱۰ میلیارد ریال از اعتبار تخصیصی به اداره‌کل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان نیز در حال خریداری است که در آینده‌ای نزدیک بین هنرستان‌های استان توزیع خواهد شد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :