تهاجم فرهنگی آمریکا و اسرائیل از مهم‌ترین معضلات فرهنگی است


پاعلم 1400/08/12 دقیقه مطالعه
تهاجم فرهنگی آمریکا و اسرائیل از مهم‌ترین معضلات فرهنگی است


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان گفت: تهاجم فرهنگی آمریکا و اسرائیل از مهم‌ترین معضلات فرهنگی است.

محمود ثمینی در مراسم نواختن زنگ استکبارستیزی که امروز ۱۲ آبان‌ماه در دبیرستان فرهنگیان خرم‌آباد برگزار شد، تهاجم فرهنگی آمریکا و اسرائیل را از مهم‌ترین معضلات فرهنگی عنوان کرد.

وی تصریح کرد: آنچه امروز بسیار مهم است، مسئله تهاجم فرهنگی مستکبران جهان به سرکردگی آمریکا و اسرائیل است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار لرستان خاطرنشان کرد: دشمنان ایران و اسلام با همکاری برخی از افراد فریب‌خورده که ناخودآگاه یا آگاهانه با آن‌ها همکاری می‌کنند، زمینه توطئه آفرینی در کشور را شروع کرده‌اند.

ثمینی اضافه کرد: نسل جوان کشور به‌عنوان آینده‌سازان ایران باید کاملاً هوشیار باشند و از این مناسبت‌ها درس بگیرند تا بتوانند جلوی این توطئه‌ها بایستند.

وی در خصوص روز ۱۳ آبان افزود: سیزدهم آبان ماه با تصویب مجلس شورای اسلامی به قانون تبدیل شده و روز ملی استکبارستیزی نامگذاری شده است.

معاون استاندار لرستان با اشاره به بیانات امام راحل و مقام معظم رهبری که در بیانیه گام دوم انقلاب امید خود را نوجوان و جوان نامیدند، بیان کرد: نوجوانان و جوانان آینده‌سازان کشور هستند زیرا دانش آموزان در جبهه‌های جنگ افتخارآفرین بودند و امروز هم خصوصاً در مراحل علمی و فرهنگی وظیفه آن‌هاست که از فضاسازی و سمپاشی‌های دشمن آگاه باشند و تا از راه انقلاب منحرف نشوند.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

شانزده − 8 =

0 دیدگاه

Choose a style: