ترویج فرهنگ دفاع مقدس آسیب‌های اجتماعی را کاهش می‌دهد


پاعلم 1400/03/08 دقیقه مطالعه
iOS 14


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ حجت الاسلام و المسلمین سید “احمدرضا شاهرخی” روز شنبه در آیین رونمایی از ۲۱ عنوان کتاب با موضوع دفاع مقدس اظهار داشت : لرستان مرکز تدین و انقلابی گری است و این استان از سالهای قبل انقلاب و در تداوم پیروزی انقلاب تاکنون در برقراری امنیت در مناطق مختلف حضوری پررنگ داشته اند.

وی گفت: کتاب ابزاری است که تمدن و فرهنگ غنی گذشتگان را به نسل کنونی و آیندگان منتقل می‌کند و باید از طریق این گنجینه ارزشمند به نسلهای آینده انتقال یابد.

امام جمعه خرم‌آباد گفت: اختراعات و اکتشافات به سرعت در حال روی دادن است و زورگویان نوع آوری را در جهت اهداف پلید و منفی خودشان به کار می‌گیرد باید در این جهت مراقبت کنیم چراکه آنان در جهت تخریب اخلاق و حقوق بشر فعالیت می کنند و فضیلت ها را نشانه گرفته اند.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی بیان کرد: باید اخلاق اسلامی، رشادت و ایثارگری ها را به نسل آینده منتقل کنیم چرا که این اقدام موجب می شود آسیب های اجتماعی کاهش یابد.

وی ادامه داد: ترویج فرهنگ دفاع مقدس از طریق نشر کتاب و تهیه فیلم موجب کاهش آسیب اجتماعی و همچنین روحیه ایثار و از خودگذشتگی موجب ترویج فرهنگ دفاع مقدس می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ امرزو در آیینی  ۲۱ جلد کتاب از تازه‌های نشر دفاع مقدس با هدف پاسداشت از رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی در خرم‌آباد رونمایی شد.

منبع: ایرنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

هشت + 13 =

0 دیدگاه