» خبر » اخبار » تامین بیش از ۲۰۰۰ هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن لرستان
تامین بیش از ۲۰۰۰ هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن لرستان
اخبار

تامین بیش از ۲۰۰۰ هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن لرستان

1403/03/28 00


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرکل راه و شهرسازی لرستان از تامین ۲ هزار و ۲۰۰ هکتار زمین برای نهضت ملی مسکن استان خبر داد.

بهزاد شاکرمی در گفت‌وگو با ایسنا گفت: به همت دولت سیزدهم در یک سال گذشته حدود ۳۰ کیلومتر راه چهارخطه در استان احداث شده که رشد قابل توجهی نسبت به عملکرد دولت‌های قبل در این حوزه دارد.

وی ادامه داد: میانگین ساخت چهارخطه ها در استان لرستان در دولت قبل بین ۵ تا ۷ کیلومتر در سال بود که این میزان در دولت سیزدهم به ۳۰ کیلومتر افزایش یافت.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان در ادامه با اشاره به نهضت ملی مسکن و جوانی جمعیت بیان کرد: بزرگترین مشکل طرح نهضت ملی مسکن و جوانی جمعیت در لرستان با توجه به توپوگرافی منطقه و کشاورزی بودن زمین‌های مسطح، تامین زمین است.

این مسئول اضافه کرد: استان لرستان برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن و جوانی جمعیت به حدود ۳ هزار و ۲۰۰ هکتار زمین نیاز دارد.

رئیس شورای هماهنگی راه و شهرسازی لرستان یادآور شد: در این مدت ۲ هزار و ۲۰۰ هکتار زمین برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن و جوانی جمعیت تهیه شده است.

شاکرمی با بیان اینکه یکهزار هکتار مابقی هم شناسایی شده که در حال اخذ مجوزهای لازم هستیم، گفت: امیدواریم که تا پایان سال جاری با تلاش و پیگیری بخش اعظمی از تعهدات خود در حوزه مسکن انجام شود.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – میلاد بساطی نظری

به این نوشته امتیاز بدهید!

میلاد بساطی نظری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 5 =

  • ×