تأمین اجتماعی لرستان ۸۷ هزار مستمری بگیر دارد


پاعلم 1400/07/28 دقیقه مطالعه
تأمین اجتماعی لرستان ۸۷ هزار مستمری بگیر دارد


به گزارش پایگاه خبری پاعلم؛ مدیرکل تأمین اجتماعی لرستان با اشاره به این‌که بیش از ۸۷ هزار نفر مستمری بگیر زیر چتر حمایتی این سازمان قرار دارند گفت: ارتقاء سطح کیفی خدمات به مستمری بگیران و بازنشستگان تحت پوشش از دغدغه‌های مهم مدیران سازمان است.

منوچهر گودرزی، در مراسم تجلیل از بازنشستگان و همسر بازمانده و از کار افتاده کلی نمونه تحت پوشش تأمین اجتماعی لرستان، که با حضور جمعی از مدیران حوزه تأمین اجتماعی و بانک رفاه استان و تعدادی از فعالان کارگری بازنشستگی در محل اداره کل تأمین اجتماعی برگزار شد، اظهار کرد: ارتقاء سطح کیفی خدمات به مستمری بگیران و بازنشستگان تحت پوشش از دغدغه‌های مهم مدیران سازمان است.

وی ادامه داد: بیش از ۸۷ هزار نفر مستمری بگیر اعم از بازنشستگان، ازکارافتاده‌ها و بازماندگان زیر چتر حمایتی این سازمان قراردارند که ماهانه بالغ بر ۲۷۰۰ میلیارد ریال تحت‌عنوان حقوق مستمری به این طیف از جامعه تحت پوشش تأمین اجتماعی استان پرداخت می‌شود.

در ادامه دکتر بهاروند، مدیر درمان تأمین اجتماعی استان نیز از تصویب طرح احداث درمانگاه در بیمارستان تأمین اجتماعی خرم‌آباد خبرداد و افزود: این پروژه در ۴۵۰۰ متر زیربنا و با بودجه‌ای بالغ‌بر ۷۰۰ میلیارد ریال در آینده‌ای نزدیک کلنگ زنی و احداث خواهد شد.

انتهای پیام

 
منبع: ا‌یسنا

پایگاه خبری پاعلم – بساطی

برچسب‌ها :

دیدگاه شما

دو + هفده =

0 دیدگاه

Choose a style: